2024. április 29, hétfő - Péter

Kenyérszentelésre várják a gazdakörök lakóit
2018. Augusztus 19. 08:26, vasárnap | Helyi

Kenyérszentelésre várják a gazdakörök lakóit

Ma (augusztus 19-én) a Haleszi Gazdakör és a Selymesért Egyesület szervezésében kenyérszentelési ünnepségre várják az Érdeklődőket!

Dobogón végeztek a félegyházi aratók
2017. Július 11. 14:43, kedd | Helyi

Dobogón végeztek a félegyházi aratók

Július 8-án Karcagon rendezték meg a XIII. Hármas-kerületi Kézi Aratóversenyt, ahol városunkat 6 csapat képviselte.

Gyermek és családi nap a Gazdakörnél
2017. Május 19. 08:49, péntek | Helyi

Gyermek és családi nap a Gazdakörnél

2017. május 20-án, szombaton 12 órától gyermek és családi nap Kiskunfélegyházán a Gazdakörnél. Színes programokkal várják a kicsiket és nagyokat.

Együtt ünnepelték a karácsonyt a gazdaköri idősek
2016. December 21. 13:02, szerda | Helyi

Együtt ünnepelték a karácsonyt a gazdaköri idősek

Évről-évre mindig a karácsony küszöbén kerül sor arra, hogy a Gazdakörök idősebb generációjának tiszteletére ünnepséget szervezzenek és megköszönjék a közösség megteremtéséért tett munkájukat.

Szüreti Felvonulás
2016. Augusztus 23. 12:05, kedd | Helyi

Szüreti Felvonulás

2016. szeptember 17-én (szombaton) 10 órától tartják szüreti felvonulásukat a gazdakörök Kiskunfélegyházán. Természetesen a szüreti bál sem maradhat el a programok sorából.

Minden, ami kertészet és gazdálkodás
2016. Január 17. 09:00, vasárnap | Helyi

Minden, ami kertészet és gazdálkodás

A Haleszi Gazdakör közösségi Gazdaköri esték néven egy előadássorozatot indított el januárban, melynek első előadására január 14-én (csütörtökön) került sor.

Szüreti Mulatság Kiskunfélegyházán!
2015. Szeptember 21. 07:36, hétfő | Helyi

Szüreti Mulatság Kiskunfélegyházán!

Hétvégi program előzetes!

Égi áldás hullott a gazdaköri felvonulókra
2015. Augusztus 20. 17:08, csütörtök | Helyi

Égi áldás hullott a gazdaköri felvonulókra

Bőven ontotta az ég az áldását a gazdaköri felvonulókra ma (augusztus 20-án) a főutca platánfái alatt.

2014. Szeptember 18. 10:30, csütörtök | Helyi

Szüreti felvonulás és bál

A hagyományoknak megfelelően Szüreti felvonulásra és az azt követő bálra invitálja az érdeklődőket a Haleszi és a Nagyszőlő Úti Gazdakör. A közös rendezvény szeptember 20-án, szombaton 10.30 órakor felvonulással kezdődik.

Íjazás, mini-kalandpark és lovaglás a Gazdakör gyermeknapján
2014. Június 02. 10:11, hétfő | Helyi

Íjazás, mini-kalandpark és lovaglás a Gazdakör gyermeknapján

A hirtelen jött zápor csak 10 percre akasztotta meg a szabadtéri programokat, és újraindulhatott a sétakocsikázás a Gazdakör pót-gyermeknapján.

2013. Szeptember 17. 08:53, kedd | Helyi

Szüreti felvonulás és bál

Az idei év sem teli el a Nagyszőlő- Úti és a Haleszi Gazdakör hagyományos szüreti felvonulása nélkül, mely szeptember 21-én kerül megrendezésre

Arató fesztivál Kiskunfélegyházán