2024. április 28, vasárnap - Valéria

Főzőverseny a XXI. Kiskunfélegyházi Libafesztiválon
2019. Augusztus 05. 20:19, hétfő | Helyi

Főzőverseny a XXI. Kiskunfélegyházi Libafesztiválon

Az Integrál Zrt. és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghív minden gasztronómia iránt érdeklődőt a XXI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál Főzőversenyére.

Csúcsot döntött a nevezők száma a libafesztivál főzőversenyén
2018. Szeptember 10. 09:15, hétfő | Helyi

Csúcsot döntött a nevezők száma a libafesztivál főzőversenyén

Soha nem látott érdeklődés övezte a főzőversenyt mind a nevezők, mind a kíváncsiskodók szempontjából.

Szeptember 5-éig lehet jelentkezni a Libafesztivál főzőversenyére
2018. Augusztus 30. 11:08, csütörtök | Helyi

Szeptember 5-éig lehet jelentkezni a Libafesztivál főzőversenyére

Az Integrál Zrt. Kiskunfélegyháza és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghív minden gasztronómia iránt érdeklődőt a XX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál Főzőversenyére.

XX. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson
2018. Augusztus 28. 12:34, kedd | Helyi

XX. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson

A hagyományokhoz híven idén is szeretettel várják az érdeklődőket 2018. szeptember 1-jén, szombaton Kunszálláson a XX. Húsfőző Fesztivál és Falunapra.

Kemény feladat volt a zsűrizés a libafesztivál főzőversenyén
2017. Szeptember 10. 14:00, vasárnap | Helyi

Kemény feladat volt a zsűrizés a libafesztivál főzőversenyén

Feladta a leckét a közel 50 nevező Bede Róbert mesterszakácsnak és Szőke Andrásnak a libafesztivál főzőversenyén.

Ki mit főzött a libából?
2017. Szeptember 09. 12:00, szombat | Helyi

Ki mit főzött a libából?

Ma (szeptember 9-én) reggel 8 órától szorgoskodnak a szakácsok a Kazinczy és a Korona utcában. Azóta már a kóstolás és a zsűrizés folyik. Hamarosan beszámolunk az eredményekről.

Idén is megrendezik a főzőversenyt a Libafesztiválon
2017. Augusztus 11. 10:23, péntek | Helyi

Idén is megrendezik a főzőversenyt a Libafesztiválon

Az Integrál Zrt. és a Móra Ferenc Művelődési Központ tisztelettel meghív minden gasztronómia iránt érdeklődőt a XIX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál főzőversenyére.

Juniális a Kossuthvárosban
2017. Június 23. 09:18, péntek | Helyi

Juniális a Kossuthvárosban

Dr. Ónodi Izabella és dr. Kiss Ákos Csaba önkormányzati képviselők 2017. június 24-én, szombaton szeretettel hívnak és várnak minden kedves érdeklődőt a Kossuthvárosi Juniálisra.

Főzőverseny a Lakótelepi Fesztivál keretei között
2016. Szeptember 27. 13:02, kedd | Helyi

Főzőverseny a Lakótelepi Fesztivál keretei között

Szeretettel várjuk 2-4 fős csapatok (családok, civil szervezetek, stb.) jelentkezését, akik úgy érzik, hogy csülkös húsból pörköltet vagy egytál ételt el tudnak készíteni, és azt a zsűri asztalára merik rakni.

42 csapat nevezett a Libafesztivál főzőversenyére
2016. Szeptember 11. 06:58, vasárnap | Helyi

42 csapat nevezett a Libafesztivál főzőversenyére

A nagykorúvá érett Félegyházi Libafesztivál – Bede Róbert mesterszakács szavait idézve – mondhatjuk úgy, hogy legnépszerűbb programja a főzőverseny volt, melyre idén 42 csapat nevezett.

Mindenkit vár a Libafesztivál
2016. Szeptember 10. 06:37, szombat | Helyi

Mindenkit vár a Libafesztivál

Szeptember 9-én (pénteken) kezdetét vette a 18. alkalommal megrendezésre kerülő Félegyházi Libafesztivál, mely kortól és nemtől függetlenül, egyaránt remek szórakozási lehetőséggel kecsegtet.