2024. április 29, hétfő - Péter

Nemzetközi díjakat kapott a Fornetti
2017. November 17. 16:55, péntek | Helyi

Nemzetközi díjakat kapott a Fornetti

Az energiahatékonyság növeléséért és kiemelkedő menedzseri munkáért járnak az elismerések.

Közös ünneplés és jótékonykodás a Fornetti Családi Napon
2017. Október 06. 10:25, péntek | Helyi

Közös ünneplés és jótékonykodás a Fornetti Családi Napon

Több mint 1200 résztvevő ünnepelte a cég 20. szülinapját – a szórakoztató programok mellett sok önkéntes gyülekezett a Vöröskereszt véradóstandjánál is.

AZ SOS GYERMEKFALVAKNAK JUTTATOTT ÉVVÉGI ADOMÁNYVONAL MINDEN FORINTJÁT MEGDUPLÁZZA A FORNETTI
2017. Március 10. 08:52, péntek | Helyi

A Fornetti fogyasztók összesen 4583 üzenetet küldtek az SOS Gyermekfalvak adományvonalára a tavalyi év utolsó másfél hónapjában.

BÉREMELÉSSEL INDUL AZ ÉV A FORNETTINÉL
2017. Január 13. 13:58, péntek | Helyi

BÉREMELÉSSEL INDUL AZ ÉV A FORNETTINÉL

A Fornetti a kötelezőnél jelentősen nagyobb mértékben emelte alkalmazottai fizetését, minden egyes dolgozó bruttó 96 ezer forinttal vihet többet haza 2017-ben, mint tavaly.

Lezárta első 600 milliós fejlesztési programját a Fornetti Csoport
2016. Április 20. 14:21, szerda | Helyi

Lezárta első 600 milliós fejlesztési programját a Fornetti Csoport

Lezárta első, a vállalat és a partnerek növekedését támogató, 6 hónapja indított fejlesztési programját a Fornetti Csoport.

Új Asztalosüzem nyílt városunkban
2015. November 19. 13:15, csütörtök | Helyi

Új Asztalosüzem nyílt városunkban

Ma (november 19-én) ünnepélyes keretek között megnyitotta kapuit a Fornetti Kft. kiskunfélegyházi bútorgyártó részlege az Izsáki út 26. sz. alatt.

Eladták a Fornettit
2015. Augusztus 05. 14:38, szerda | Helyi

Eladták a Fornettit

A tranzakcióval a világon a harmadik, Európában piacvezető pékárugyártó svájci cég közép-kelet-európai jelenlétét kívánja erősíteni a Fornetti alapjain.

Elárulta a Fornetti tulajdonosa, miért álltak le Nagy-Britanniában
2015. Június 24. 09:34, szerda | Bulvár

Elárulta a Fornetti tulajdonosa, miért álltak le Nagy-Britanniában

Folyamatos a tengerentúli érdeklődés és Kína is ígéretes piacnak tűnik - mondta a Világgazdaságnak Palásti József, a Fornetti tulajdonosa.