2024. április 16, kedd - Csongor

Az elmúlt hétvége a lovasoké volt
2018. Június 30. 12:00, szombat | Helyi sport

Az elmúlt hétvége a lovasoké volt

A 2018. június 23-24-i hétvégén kiváló időjárás volt, amely kedvezett a versenyzőknek és a lovaknak is.

Ragyogó napsütésben hajthatták lovaikat
2017. Május 24. 08:14, szerda | Helyi

Ragyogó napsütésben hajthatták lovaikat

A Félegyházi Lovasklub Sport Egyesület a Félegyházi Lovasnap keretében szabadidős és C kategóriás fogathajtó versenyt rendezett a hétvégén.

Kiskunfélegyházi Fogathajtó Rendezvény
2016. Május 23. 12:01, hétfő | Helyi

Kiskunfélegyházi Fogathajtó Rendezvény

Május 28-án ismét megrendezésre kerül a már hagyománnyá vált Félegyházi Lovasklub által szervezett Félegyházi szabadidős és \"C\" kategóriás fogathajtó rendezvény.

Városalapítók Heti Fogathajtó Verseny eredményei
2015. Május 25. 08:00, hétfő | Helyi sport

Városalapítók Heti Fogathajtó Verseny eredményei

18 induló vett részt a május 23-án megrendezésre kerülő C kategóriás fogathajtó versenyen a 35 jelentkezőből.

Fogathajtás a Vasas Pályán
2015. Május 23. 22:46, szombat | Helyi sport

Fogathajtás a Vasas Pályán

Embert és lovat, lovaskocsit egyaránt jócskán próbára tett a saras, latyakos pálya és az egész délelőtt ömlő eső. Ennek ellenére jó hangulatban telt a fogathajtó verseny a Vasas Pályán.

2011. December 04. 07:42, vasárnap | Sport

Holland és ukrán győzelem a Papp László Sportarénában

Több ezer néző látogatott ki a Papp László Sportarénába, az 5. Lovas Világkupa látványos show-műsoraira, illetve a fogathajtók bemelegítő versenyére és a díjugratók Vk-fordulójára, melyet az ukrán Björn Nagel nyert meg.