2024. április 19, péntek - Emma

Útburkolati jelek felújító festését végzik Félegyházán
2018. November 12. 10:54, hétfő | Helyi

Útburkolati jelek felújító festését végzik Félegyházán

2018. november 13-14 és 15-én (kedd-szerda-csütörtök) a Kossuth Lajos utcán, a Bercsényi-Mikszáth Kálmán utcákon, a Kőrösi úton és a Bajcsy-Zs. úton az útburkolati jelek felújító festését végzik a szakemberek.

Önzetlen segítség a Kossuth Szakképző Iskolától
2017. December 20. 13:52, szerda | Helyi

Önzetlen segítség a Kossuth Szakképző Iskolától

A napokban újra beköltözhet saját házába a szerencsétlenül járt „fiákeres” bácsi és családja, miután tűz ütött ki náluk még a nyár végén.

Mit árul el rólad a szobád színe?
2015. Augusztus 16. 08:00, vasárnap | Bulvár

Mit árul el rólad a szobád színe?

Biztosan Neked is megvannak a kedvenc színeid, és a hálószobafalak preferált árnyalatát is kisilabizáltad már. Nem is gondolnád, hogy mennyi mindent elárul ez a személyiségedről.

A színek szerepe a lakásban
2015. Június 06. 08:00, szombat | Bulvár

A színek szerepe a lakásban

A színek erős hatással vannak ránk, ám nem mindegy melyik helyiségbe kerülnek a lakásban.

A kézműveskedés élesíti az elmét
2015. Május 01. 16:00, péntek | Életmód

A kézműveskedés élesíti az elmét

Nem kell meggyőzni minket arról, hogy mennyire jó a kézműveskedés. Lefoglalja a kezed és az elméd, kellemes és kreatív időtöltés, mindeközben pihentet is.

Húsvéti tojásfestés természetesen
2015. Március 21. 11:00, szombat | Helyi

Húsvéti tojásfestés természetesen

Egyre többen keresitek és szeretitek a természetes dolgokat, és ez húsvétkor is igaz, nem mindenki rajong a tarkabarka, giccses húsvéti tojásokért.

A pala ördögei
2014. Július 31. 12:22, csütörtök | Helyi

A pala ördögei

El sem tudjuk képzelni, hogy hányszor veszik kézbe a palát őrlés, lágyítás, korongozás, festés és égetés során a fazekasok, miután elkészülnek a gyönyörű tányérok, bokályok, vázák és még ki tudja hányféle díszes használati

Festik a játszóeszközöket
2014. Június 04. 09:04, szerda | Helyi

Festik a játszóeszközöket

Folytatódik a város köztéri játszóterének karbantartása. A költségvetési üzem szakemberei jelenleg a játszóeszközök festését végzik a Majsai úti lakótelepen.

Virág László festőművész kiállítása
2014. Május 25. 05:16, vasárnap | Helyi

Virág László festőművész kiállítása

A XV. Kiskunfélegyházi Városalapítók napján nyílt meg Virág László, mezőtúri festőművész kiállítása a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.