2024. április 27, szombat - Zita

Szenzációsan szerepeltek a birkózók Korondon
2017. Január 24. 13:14, kedd | Helyi sport

Kiváló eredményekkel zárult az a korondi kirándulás, amelyen a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület versenyzői vettek részt 2017. január 20-23-a között.

Paralimpia 2016 - Ezüstérmes a női tőrcsapat
2016. Szeptember 17. 19:16, szombat | Sport

A Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Hajmási Éva összeállítású magyar válogatott ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók tőr csapatversenyében a paralimpia pénteki napján, miután a döntőben 45-28-ra kikapott Kínától.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes tőrben
2016. Szeptember 15. 07:22, csütörtök | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai versenynapján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes kardban
2016. Szeptember 13. 07:26, kedd | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának kard egyéni versenyében a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka ezüstérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 11. 08:39, vasárnap | Sport

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100 méteres hátúszásban a riói paralimpia szombati versenynapján.

Rio 2016 - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2016. Augusztus 13. 09:08, szombat | Sport

Cseh László - hármas holtversenyben - ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás pénteki döntőjében a riói olimpián.

Birkózó sikerek Korondon
2016. Január 27. 09:29, szerda | Helyi

Nagyszerűen sikerült az a korondi kirándulás, amelyen a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói vettek részt január 22-26-között.

A Nemzeti Ünnepen aranyéremmel jeleskedtek
2015. Március 16. 16:12, hétfő | Helyi sport

A március 15-ei jeles napot sportolással ünnepelték birkózóink.

Büszkén tekinthetünk tornászlányainkra
2015. Január 29. 08:17, csütörtök | Helyi sport

Január 28-án rendezték meg a torna Diákolimpiai megyei döntőjét Kecskeméten, ahol újabb nagyszerű és értékes eredmények születtek a jövőre nézve a kiskunfélegyházi tornász lányoktól.