2024. április 19, péntek - Emma

Sikeresen helyt állt a kis csapat
2019. Október 01. 18:39, kedd | Helyi sport

Sikeresen helyt állt a kis csapat

A DMTK-KVSE úszói újabb versenyen vettek részt, 2019. szeptember 28-án a Szentes Sprint elnevezésű viadalon a maroknyi csapat sikeresen helyt állt.

A triatlonosok mérlege 3 országos bajnoki ezüst egy hétvégén
2019. Szeptember 24. 12:58, kedd | Helyi sport

A triatlonosok mérlege 3 országos bajnoki ezüst egy hétvégén

Szeptember 14-én Ilinyben, festői szépségű környezetben, de rendkívül nehéz terepen rendezték meg az idei esztendő Terepduatlon Országos Bajnokságát.

Kiemelkedő sportolók a DMTK-KVSE Aquasport Egyesületnél
2019. Május 28. 10:20, kedd | Helyi sport

Kiemelkedő sportolók a DMTK-KVSE Aquasport Egyesületnél

Mozgalmas hétvégét zártak a Kiskunfélegyházi DMTK-KVSE kis sportolói
2019. Március 26. 10:00, kedd | Helyi sport

Mozgalmas hétvégét zártak a Kiskunfélegyházi DMTK-KVSE kis sportolói

Mozgalmas hétvégén vannak túl a Kiskunfélegyházi DMTK-KVSE kis sportolói.

DMTK-s sikerek a Regionális Aquatlon Döntőn
2019. Március 18. 19:20, hétfő | Helyi sport

DMTK-s sikerek a Regionális Aquatlon Döntőn

2019. március 17-én Baján került megrendezésre a Sport XXI. Aquatlon Dél-keleti Regionális Döntője.

Úszás, vízilabda és triatlon sportágakban tanulhatnak a gyerekek
2019. Január 17. 12:12, csütörtök | Helyi

Úszás, vízilabda és triatlon sportágakban tanulhatnak a gyerekek

A DMTK-KVSE Aquasport Egyesület 2019. február elejétől új kezdő csoportokat indít 5 éves kortól, ahol a gyerekek játékosan sajátítják el az úszás, a vízilabdázás és a triatlon sportágak alapjait.

Érmekkel, hatalmas egyéni csúcsokkal, újonnan kötött barátságokkal és rengeteg élménnyel tértek haza a DMTK-KVSE úszói
2018. December 05. 20:17, szerda | Helyi sport

A DMTK-KVSE Aquasport Egyesület nagyon nagy megtiszteltetés érte, hogy úszói ismét meghívást kaptak Temesvárra a Lovas Péter Úszó Emlékversenyre, melyet a Temesvári Delfin Úszó Klub rendezett meg 2018. december 1-én.

Félegyházi triatlonosok elismerése a Triatlon Díjátadó Gálán
2018. November 19. 09:12, hétfő | Helyi

Félegyházi triatlonosok elismerése a Triatlon Díjátadó Gálán

A Magyar Triatlon Szövetség szervezésében november 17-én, Budapesten, az ELTE Gömbaulájában került megrendezésre a 2018. évi Triatlon Díjátadó Gála és Triatlon Bál.

Gyönyörű eredményeket értek el a DMTK-KVSE Aquasport Egyesület versenyzői a kiskunfélegyházi Aquatlon versenyen
2018. Április 25. 15:58, szerda | Helyi sport

A március óta triatlon szakosztállyal bővült DMTK-KVSE Aquasport Egyesület gyerkőcei 2018. április 15-én a Kiskunfélegyházán rendezett Aquatlon versenyen vettek részt.