2024. április 24, szerda - György

Négy díjat kaptak a magyarok a Nemzetközi Fair Play Bizottság gáláján
2022. Június 18. 16:00, szombat | Sport

Négy díjat kaptak a magyarok a Nemzetközi Fair Play Bizottság gáláján

Négy díjat kaptak a magyarok pénteken a Nemzetközi Fair Play Bizottság budapesti gáláján.

Díjazták a Magyarország 365 fotópályázat legjobb képeit
2019. December 12. 07:18, csütörtök | Belföld

Díjazták a Magyarország 365 fotópályázat legjobb képeit

Kihirdették a Magyarország 365 fotópályázat nyerteseit szerdán Budapesten, a szakmai zsűri elismeréseit, a partnerszervezetek különdíjait és a közönségdíjakat összesen tizenöten vehették át.

Sikeres női vállalkozókat díjaztak
2019. Március 01. 05:00, péntek | Belföld

Sikeres női vállalkozókat díjaztak

Sikeres női vállalkozókat díjazott a Professional Women\'s Association (PWA) - Sikeres Nők Egyesülete, valamint a SEED Kisvállalkozás-fejlesztési Alapítvány - közölte a SEED Alapítvány csütörtökön az MTI-vel.

Türelemmel és mosollyal azokon is segítenek, akiken máshogy már nem lehet
2019. Február 26. 16:50, kedd | Helyi

Türelemmel és mosollyal azokon is segítenek, akiken máshogy már nem lehet

Az Egészségért Közalapítvány a Kórházért kuratóriuma február 22-én adta át az idei év kitüntetettjeinek az Oltalmazó Kezek díjat.

Golden Globe - A Kaliforniai álom minden jelölését díjra váltott
2017. Január 09. 07:53, hétfő | Bulvár

Golden Globe - A Kaliforniai álom minden jelölését díjra váltott

A Kaliforniai álom, Damien Chazelle modern musicalje lett a helyi idő szerint vasárnap este Hollwoodban megrendezett 74. Golden Globe-díjátadó gála nagy nyertese: mind a hét jelölést díjra váltotta és rekordot ért el.

Átvették az elismerő díjakat a Virágos Félegyházéért Mozgalom aktív résztvevői
2016. Szeptember 11. 06:28, vasárnap | Helyi

Átvették az elismerő díjakat a Virágos Félegyházéért Mozgalom aktív résztvevői

A XVIII. Libafesztivál keretei között szeptember 10-én (szombaton) a délelőtti órákban került sor a korábban meghirdetett Virágos Félegyházáért Mozgalom Versenyének ünnepélyes díjátadására.

Értékes ajándékkal jutalmazta a Szuperinfó a legjobb lovászt
2016. Április 23. 07:29, szombat | Helyi

Értékes ajándékkal jutalmazta a Szuperinfó a legjobb lovászt

Április 22-én ünnepélyes eredményhirdetéssel ért véget a Lovász Szakma Kiváló Tanulója Országos Verseny, melynek ezúttal a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium adott otthont.

Díjazták a legsikeresebb amatőr vers- és próza alkotókat
2016. Április 12. 10:35, kedd | Helyi

Díjazták a legsikeresebb amatőr vers- és próza alkotókat

A Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány április 11-én tartotta díjkiosztó ünnepségét, melyen az Alapítvány által meghirdetett 2016-os irodalmi pályaművek kerültek díjazásra.

Megnyitotta kapuit a VII. Nemzetközi Fotópályázat kiállítása
2015. Szeptember 05. 18:24, szombat | Helyi

Megnyitotta kapuit a VII. Nemzetközi Fotópályázat kiállítása

Ma (szeptember 5-én), ünnepélyes keretek között nyitották meg a VII. Nemzetközi fotópályázat legeredményesebb fényképészeinek kiállítását. A nyertesek a gratuláció mellé díjazásban is részesültek.

Őrzők és újítók
2015. Január 26. 12:53, hétfő | Belföld

Őrzők és újítók

„A nemzeti kultúra milliónyi ember egyezsége arról, hogyan értelmezzük, írjuk és mutatjuk be egymásnak a magyar valóságot."