2024. április 24, szerda - György

Eredményes kalocsai szereplés a félegyházi szavalóktól
2015. Március 25. 08:54, szerda | Helyi

Eredményes kalocsai szereplés a félegyházi szavalóktól

Eredményesen szerepeltek a félegyházi középiskolások a XIX. alkalommal megrendezett Nagy Attila Szavalóversenyen.

Még lehet jelentkezni a szavalóversenyre!
2015. Március 05. 10:51, csütörtök | Helyi

Még lehet jelentkezni a szavalóversenyre!

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalma Weöres Sándor városi szavalóversenyt hirdetett alsó- és felső tagozatos diákok számára, melyre március 6-án, pénteken 16 óráig lehet jelentkezni.

Sok diák élt a lehetőséggel
2015. Január 28. 15:44, szerda | Helyi

Sok diák élt a lehetőséggel

Felvételi tájékoztatót tartottak ma (január 28-án) 14:30 órától a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

A Constantinum nyitotta meg a szalagavatók sorát
2015. Január 17. 07:00, szombat | Helyi

A Constantinum nyitotta meg a szalagavatók sorát

Január 16-án (pénteken) 17 órai kezdettel rendezte meg Szalagavató Ünnepségét a Constantinum Intézmény.

Nagysikerű hangverseny a könyvtárban
2013. December 13. 10:19, péntek | Helyi

Nagysikerű hangverseny a könyvtárban

Hagyományos ünnepi hangversenyét tartotta december 12-én a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola

Karácsonyozott a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat
2013. December 13. 08:50, péntek | Helyi

Karácsonyozott a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat

A városháza díszterme adott otthont december 12-én a Kiskunfélegyházi Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat karácsonyi ünnepségének.

Újabb sikerek a gimiben
2013. November 06. 17:24, szerda | Helyi

Újabb sikerek a gimiben

Az Európai Unióval ismerkedhetnek meg a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium tanulói egy angol nyelvű vetélkedő keretében.

2012. Január 11. 07:28, szerda | Belföld

Nem csak orvosaink, már diákjaink is itt hagynak bennünket?

Eddig sem számított kivételes gyakorlatnak, hogy egy magyar fiatal Ausztriába megy felsőoktatási tanulmányokra, a későbbiekben pedig még erősebb lehet ez a tendencia – vélik szakemberek.

2011. December 09. 07:31, péntek | Kék hírek

Eljárás indult a tanárverő diákok ellen

Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt indult eljárás két diákkal szemben Jász-Nagykun-Szolnok megyében.