2024. április 19, péntek - Emma

Élettársát és annak lányát kényszerítette szexre egy baranyai férfi
2016. Április 15. 07:34, péntek | Kék hírek

Élettársát és annak lányát kényszerítette szexre egy baranyai férfi

Jogerősen tizenkét év fegyházbüntetésre ítélt egy baranyai férfit folytatólagosan elkövetett szexuális erőszak bűntette miatt a Pécsi Ítélőtábla csütörtökön.

Zár alá vétték Lagzi Lajcsi és társai ingatlanjainak egy részét
2016. Április 01. 16:49, péntek | Bulvár

Zár alá vétték Lagzi Lajcsi és társai ingatlanjainak egy részét

A Budaörsi Járásbíróság zár alá vételt rendelt el az ingatlanok egy részére Galambos Lajos és társai ügyében.

Negyventagú bűnbandát irányított egy ügyvéd
2016. Március 29. 10:35, kedd | Kék hírek

Negyventagú bűnbandát irányított egy ügyvéd

Vádat emelt egy nyíregyházi ügyvéd által vezetett, negyventagú bűnszervezet ellen a Nyíregyházi Járási és Nyomozó Ügyészség - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség vezetője kedden az MTI-vel.

Szándékosan feküdt a vonat alá egymilliárd forintért – vádat emelnek ellene
2016. Március 23. 09:47, szerda | Belföld

Szándékosan feküdt a vonat alá egymilliárd forintért – vádat emelnek ellene

Vádemelést javasol a rendőrség egy nyírkátai férfi ellen, aki a vonat alá feküdt, hogy biztosítási csalással egymilliárd forintot szerezzen meg -

Mi lesz ha tényleg munkabérré változik a cafeteria?
2016. Március 17. 15:42, csütörtök | Helyi

Mi lesz ha tényleg munkabérré változik a cafeteria?

A cafeteria bérré alakítása jelentős keresetemelkedést hozhat - igaz, csak a statisztikában. Az ötlet így a kormánynak komoly fegyvertény lehet a következő választások előtt.

Elkezdődött a röszkei tömegzavargás vádlottjainak tárgyalása
2016. Március 17. 09:54, csütörtök | Kék hírek

Elkezdődött a röszkei tömegzavargás vádlottjainak tárgyalása

A vádirat ismertetésével elkezdődött a röszkei tömegzavargások vádlottjainak tárgyalása csütörtökön a Szegedi Járásbíróságon.

Iszapömlés - Felmentették a vörösiszapper valamennyi vádlottját
2016. Január 28. 10:46, csütörtök | Belföld

Iszapömlés - Felmentették a vörösiszapper valamennyi vádlottját

Bűncselekmény hiányában felmentette a vörösiszapper mind a tizenöt vádlottját első fokon a Veszprémi Törvényszék csütörtökön.

Alabama állam beperli az amerikai szövetségi kormányt a szír menekültek miatt
2016. Január 08. 07:39, péntek | Külföld

Alabama állam beperli az amerikai szövetségi kormányt a szír menekültek miatt

Pert indított Alabama állam az amerikai kormány ellen, mert nem akar befogadni Szíriából, vagy más országokból érkező menekülteket - közölte Robert Bentley kormányzó csütörtökön.

ÁSZ-feljelentés alapján nyomoznak egy párt ellen
2015. December 07. 07:41, hétfő | Belföld

ÁSZ-feljelentés alapján nyomoznak egy párt ellen

Eddig 29 gyanúsítottat hallgattak ki annak a nyomozásnak a során, amelyet az Állami Számvevőszék (ÁSZ) feljelentése alapján rendelt el a nyíregyházi ügyészség egy párttal szemben

Elítéltek egy kisfiút molesztáló rendőrt Zalában
2015. December 02. 07:51, szerda | Belföld

Elítéltek egy kisfiút molesztáló rendőrt Zalában

Jogerősen nyolc év fegyházbüntetésre ítélt egy volt rendőrt felügyelete alatt álló személy sérelmére elkövetett szemérem elleni erőszak, illetve annak kísérlete miatt a Zalaegerszegi Törvényszék kedden

Dízelbotrány - Ügyészségi eljárás indult Németországban Volkswagen-alkalmazottak ellen
2015. November 25. 08:04, szerda | Külföld

Adócsalás gyanúja miatt ügyészségi eljárás indult kedden Németországban a Volkswagen (VW) több munkatársa ellen az autógyártó csoport dízelbotrányával összefüggésben.

Gólyatábori erőszak - emelték a szexuális erőszakkal vádolt fotós börtönbüntetését
2015. November 23. 13:36, hétfő | Belföld

Kilenc év börtönre súlyosbította a Kaposvári Törvényszék hétfőn, nem jogerősen annak a 39 éves budapesti férfinak a büntetését, aki tavaly augusztusban az ELTE fonyódligeti gólyatáborában megerőszakolt egy lányt.