2024. április 18, csütörtök - Andrea

Pályázati Felhívás
2016. Október 26. 09:24, szerda | Helyi

Pályázati Felhívás

a Kiskunfélegyháza, Fadrusz János utca 2/A szám alatti (Városi Strand és Uszoda) alábbi üzlethelyiségeinek bérbevételére.

Pályázati felhívás üzlethelyiségek bérbevételére
2016. Október 14. 11:11, péntek | Helyi

Pályázati felhívás üzlethelyiségek bérbevételére

Kiskunfélegyháza, Fadrusz János utca 2/A szám alatt (Városi Strand és Uszoda) 18,23 - 36.25 m2-es üzlethelyiségek bérbe vehetők.

Sziget - Elfogytak a bérletek, már csak napijegy van
2016. Június 30. 11:02, csütörtök | Bulvár

Sziget - Elfogytak a bérletek, már csak napijegy van

Elképzelhető, hogy az idei Sziget fesztiválon ismét látogatórekordot döntenek, miután csaknem másfél hónappal a kezdés előtt valamennyi bérlet elkelt a rendezvényre. Június 30-tól már csak napijegyet lehet kapni.

Telekom VOLT Fesztivál: elfogytak a bérletek
2016. Június 22. 13:24, szerda | Belföld

Telekom VOLT Fesztivál: elfogytak a bérletek

A Telekom VOLT Fesztivál újra történelmet ír, ugyanis egy héttel a kapunyitás előtt minden bérlet elkelt. Korábban a szervezők bejelentették, hogy a péntek már teltházas,

Dolgozói bérlet mellé 33 százalékos vasúti kedvezmény
2016. Június 02. 08:05, csütörtök | Helyi

Dolgozói bérlet mellé 33 százalékos vasúti kedvezmény

Nyári akcióval jutalmazza ingázó utasai hűségét a MÁV-START.

Október végéig kell érvényesíteni a diákigazolványokat
2015. Október 21. 16:13, szerda | Helyi

Október végéig kell érvényesíteni a diákigazolványokat

A BKK felhívja a figyelmet, hogy a közoktatásban és a felsőoktatásban tanulóknak október 31-éig ismét érvényesíttetniük kell az előző tanévben érvényes diákigazolványukat.

Földbérleti lehetőség
2014. Augusztus 15. 10:17, péntek | Helyi

Földbérleti lehetőség

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testületet 138/2014(V. 29) számú határozatában meghatározta az Önkormányzat tulajdonát képező bérbe adható földterületek bérleti díját.

2012. Május 12. 07:09, szombat | Kék hírek

Félmilliárdot sikkasztott a buszjegyeladó

Félmilliárd forintos sikkasztás gyanúja miatt feljelentést tett Bolla Tibor, a BKV és Vitézy Dávid, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) vezérigazgatója pénteken az egyik, jegyértékesítést végző viszonteladóval szemben.

2012. Április 28. 07:07, szombat | Belföld

Megállapodott a BA a megmaradt Malév leányvállalatokkal

A Budapest Airport ötéves bérleti szerződést kötött a Malév-ot túlélő két leányvállalattal, amelyek tovább üzemelnek a budapesti repülőtéren.

2012. Április 25. 14:05, szerda | Belföld

Buszbérlettel vonaton huszonegy vasútvonalon

Egyetlen bérlettel utazhatnak vonaton és autóbuszon is az áprilisi menetrendi változásokban érintett huszonegy vasútvonal mentén élők 2012. május elsejétől.

2012. Április 17. 14:01, kedd | Belföld

Kész a lista - idén nyolcezer lakást vesz meg az eszközkezelő

Hétfőig kellett elkészülniük a bankoknak azzal a listával, amely a kényszerértékesítésre szánt ingatlanok körét tartalmazza.

2012. Április 13. 14:07, péntek | Belföld

Megmarad az utazási kedvezményük

Megmarad a 65 év felettiek, a hat éven aluliak, a nagycsaládosok és a fogyatékkal élők utazási kedvezménye – mondta a Heti Válasznak Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkára.