2024. április 25, csütörtök - Márk

Baranya több településén nincs áram a hidegben
2017. Január 14. 10:20, szombat | Belföld

Baranya több településén nincs áram a hidegben

Nyolc Baranya megyei település 2400 fogyasztási helyén szünetel jelenleg az áramszolgáltatás a péntek este kezdődött havazás miatt - tájékoztatta az E.ON Hungária Zrt. kommunikációs referense szombaton az MTI-t.

2016. Szeptember 09. 08:16, péntek | Helyi

ÁRAMSZÜNET MIATT ÜGYFÉLFOGADÁS KORLÁTOZOTT

Tájékoztatja Tisztelt Ügyfeleit a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal, hogy a Szent János tér 2. szám alatt2016. SZEPTEMBER 9. napján (pénteken) ÁRAMSZÜNET miatt 10 órától az érdemi ügyintézés nem lehetséges.

Áramszünetek Kiskunfélegyházán
2016. Augusztus 08. 08:33, hétfő | Helyi

Áramszünetek Kiskunfélegyházán

A szolgáltatás minőségének javítása érdekében hálózati munkákat végeznek az alábbi helyeken és időpontban, mely munkálatok ideje alatt áramszünet várható!

2016. Augusztus 05. 08:30, péntek | Helyi

ÁRAMSZÜNET MIATT ÜGYFÉLFOGADÁS KORLÁTOZOTT

A Kiskunfélegyházi Járási Hivatalban 2016. augusztus 5-én, pénteken ÁRAMSZÜNET miatt az érdemi ügyintézés nem lehetséges.

ÁRAMSZÜNET lesz május 27 - június 8. között
2016. Május 25. 08:39, szerda | Helyi

ÁRAMSZÜNET lesz május 27 - június 8. között

A EDF DÉMÁSZ Hálózat Kft. tájékoztatja Kiskunfélegyháza és a külterületek lakosait, hogy ÁRAMSZÜNET lesz május 27-e és június 8-a között, a szolgáltatás minőségének javítása érdekében végzett hálózati munkák miatt.

Sok helyen nincsen áram Bács-Kiskun megyében
2016. Január 07. 11:12, csütörtök | Helyi

Sok helyen nincsen áram Bács-Kiskun megyében

Csütörtökre virradó éjjel több helyen fa dőlt a hálózatra, vezetékek szakadtak le, oszlopok dőltek ki. A szolgáltató szakemberei folyamatosan dolgoznak az üzemzavar elhárításán. (A kép illusztráció.)

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyázán
2015. Szeptember 10. 10:11, csütörtök | Helyi

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyázán

A EDF DÉMÁSZ Hálózat Kft. tájékoztatja Önöket, hogy a szolgáltatás minőségének javítása érdekében végzett hálózati munkánk miatt ÁRAMSZÜNET VÁRHATÓ az alábbi időszakokban és területeken:

2012. Február 03. 07:46, péntek | Külföld

Többen jéggé fagytak

Németországban is több ember megfagyott a napok óta tartó sarkvidéki hidegben, a neheze pedig még hátravan.

2012. Január 10. 07:38, kedd | Kék hírek

Széttépett kábeleket és kitört oszlopokat hagyott maga mögött

Állítása szerint nem is vette észre, hogy a reggeli órákban több villanypóznát is kitört egy traktoros Nagykanizsán.