2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2020. Szeptember 07. 12:10, hétfő | Helyi

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyházán és külterületein

Az NKM Energia Társaságcsoport tájékoztatja Kiskunfélegyháza és a külterületen élő lakosokat, hogy áramszünet lesz a szolgáltatás minőségének javítása érdekében végzett hálózati munkák miatt.

Az NKM Áramhálózati Kft. a közvilágítás bővítését végzi Bócsán, Soltvadkerten és Kiskunfélegyházán
2020. Április 04. 09:48, szombat | Helyi

AZ NKM Áramhálózati Kft. fejlesztési és karbantartási munkákat végez áprilisban Bócsán, Soltvadkerten és Kiskunfélegyházán, a munkák idején időszakos áramszünet lesz több utcában.

Negyvenezer ügyfélnél okozott áramszünetet a vihar a Dél-Alföldön
2019. Szeptember 10. 07:06, kedd | Belföld

Negyvenezer ügyfélnél okozott áramszünetet a vihar a Dél-Alföldön

Negyvenezer ügyfélnél okozott áramszünetet a hétfő délutáni vihar a Dél-Alföldön, kétharmaduknál estére helyreállították a szolgáltatást a Nemzeti Közművek (NKM) munkatársai - tájékoztatta az energetikai cég az MTI-t.

2019. Augusztus 29. 16:30, csütörtök | Helyi

Áramszünet a gyermekorvosi rendelőkben
2019. Május 15. 18:45, szerda | Helyi

Áramszünet a gyermekorvosi rendelőkben

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, hogy 2019. május 20-án a Hunyadi utca 6. szám alatti gyermekorvosi rendelőkben áramszünet miatt a rendelések szünetelnek.

Háztartások tízezrei maradtak áram nélkül Szlovákiában a vihar miatt
2019. Március 11. 10:55, hétfő | Külföld

Háztartások tízezrei maradtak áram nélkül Szlovákiában a vihar miatt

Mintegy negyvenezer háztartás áram nélkül maradt a vasárnapi viharos idő következtében Szlovákiában - jelentette a TASR szlovák közszolgálati hírügynökség hatósági közlésekre hivatkozva hétfőn.

Áramütés után felgyógyult rétisast engedtek vissza a természetbe
2019. Január 23. 11:33, szerda | Belföld

Áramütés után felgyógyult rétisast engedtek vissza a természetbe

Áramütés után felgyógyult rétisast engedtek vissza a természetbe, a ragadozó madarat a Kiskunsági Nemzeti Park, a Fővárosi Állat és Növénykert és a Szegedi Vadaspark együttműködésével sikerült megmenteni

Több településen is áramszünetre kell számítani májusban
2018. Május 04. 12:58, péntek | Helyi

Több településen is áramszünetre kell számítani májusban

Kiskunfélegyházán, Kecskeméten, Solton és Hartán is lesz hálózatbővítés a következő hetekben.

Kilencezer fogyasztónál még nincs áram
2018. Március 19. 14:07, hétfő | Belföld

Kilencezer fogyasztónál még nincs áram

Három megyében, kilencezer fogyasztónál még mindig nem volt áramszolgáltatás hétfő délelőtt, miután nagy mennyiségű hó hullott országszerte - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

Áramszünet várható egyes utcákban januárban és februárban
2018. Január 06. 13:47, szombat | Helyi

Áramszünet várható egyes utcákban januárban és februárban

Az EDF DÉMÁSZ Hálózat Kft. tájékoztatja Kiskunfélegyháza és a külterületen élő lakosokat, hogy áramszünet lesz a szolgáltatás minőségének javítása érdekében végzett hálózati munkák miatt.

Csaknem hétszáz fogyasztónál szünetel az áramszolgáltatás Tolnában
2017. Október 29. 19:06, vasárnap | Belföld

Csaknem hétszáz fogyasztónál szünetel az áramszolgáltatás Tolnában

Csaknem hétszáz fogyasztónál okozott áramszünetet a viharos szél Tolna megye három településén - közölte az E.ON Hungária Zrt. kommunikációs referense az MTI-vel.

Áramszünet
2017. Március 05. 08:53, vasárnap | Helyi