2024. április 25, csütörtök - Márk

2015. Június 02. 09:47, kedd | Helyi

Friss állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának jelenlegi állásajánlatai cikkünkben már olvashatók.

2015. Május 11. 10:17, hétfő | Helyi

Friss állásajánlatok

Tekintse meg a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának legfrissebb állásajánlatait.

2015. Május 05. 11:12, kedd | Helyi

Friss állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának jelenlegi állásajánlatai cikkünkben olvasható.

Videojátékok válthatják fel az állásinterjúkat?
2015. Március 28. 13:00, szombat | Bulvár

Videojátékok válthatják fel az állásinterjúkat?

Érdekes kezdeményezéssel állt elő egy új vállalkozás, videojátékokat fejlesztenek a motivációs levelek és az állásinterjúk kiváltására.

Kevesebbet keresnek a magyar nők, mint a férfiak
2015. Március 18. 09:50, szerda | Belföld

Kevesebbet keresnek a magyar nők, mint a férfiak

Bármilyen hihetetlen, minél jobb állásuk van, annál kevesebbet keresnek a velük azonos munkakörben lévő férfiaknál.

Munkaügyi Hivatal legfrissebb állás ajánlatai
2015. Március 09. 16:43, hétfő | Helyi

Munkaügyi Hivatal legfrissebb állás ajánlatai

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai.

Álláskeresés
2015. Január 31. 08:00, szombat | Belföld

Álláskeresés

Tekintsünk áruként magunkra

Állásajánlatok
2015. Január 27. 16:26, kedd | Helyi

Állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai a következők:

A szívbetegeknek a vádlijukat kell edzeniük
2015. Január 26. 08:45, hétfő | Életmód

A szívbetegeknek a vádlijukat kell edzeniük

A Nyugat-Ausztráliai Egyetem sport biomechanikai szakértője a krónikus szívelégtelenségben szenvedő betegek járásmódját vizsgálta, majd összehasonlította egészséges önkéntesek járásával.

Munkaügyi Központ friss álláshirdetései
2015. Január 20. 16:54, kedd | Helyi

Munkaügyi Központ friss álláshirdetései

Az alábbiakban a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatait olvashatják.

Állásajánlatok Kiskunfélegyházán és vonzáskörzetében
2014. November 18. 08:21, kedd | Helyi

Állásajánlatok Kiskunfélegyházán és vonzáskörzetében

13 halálos önéletrajz hiba
2014. November 15. 14:00, szombat | Bulvár

13 halálos önéletrajz hiba

Általában a munkaadó az önéletrajzban "találkozik" először - és sok esetben egyben utoljára is - a pályázóval.