2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Holló László-emlékév márciusi programjai
2017. Február 27. 14:42, hétfő | Helyi

Holló László-emlékév márciusi programjai

Szeretettel várja Önt és kedves családját Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Kiskun Múzeum, a Móra Ferenc Művelődési Központ, és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár a Holló László - emlékév márciusi programjaira.

Széll Tamás megnyerte a Bocuse d\'Ort
2016. Május 12. 15:27, csütörtök | Helyi

Széll Tamás megnyerte a Bocuse d\'Ort

A magyar versenyző és csapata megnyerte a világ legrangosabb szakácsversenye, a Bocuse d\'Or Budapesten rendezett európai döntőjét.

Megvette az állam Munkácsy Krisztus Pilátus előtt című képét
2015. Február 26. 18:00, csütörtök | Belföld

Megvette az állam Munkácsy Krisztus Pilátus előtt című képét

A magyar állam megvásárolta a kanadai Hamilton Galériától Munkácsy Mihály Krisztus Pilátus előtt című alkotását, így hamarosan ismét együtt lesz Debrecenben a Krisztus-trilógia.

Pillanatok – versek és kisprózák
2014. Január 08. 08:09, szerda | Helyi

Pillanatok – versek és kisprózák

Irodalmi esten mutatták be a Kiskunfélegyházán és Kecskeméten tanuló középiskolások munkáikat, melyet egy füzetben foglaltak össze. A verseket és kisprózákat maguk az alkotók olvasták fel.

2012. Május 01. 14:09, kedd | Kék hírek

Újabb nagyértékű festményt találtak meg a nyomozók

A hetvenmillió forint értékű Vadregényes táj című képet egy pesterzsébeti lakásban találták meg a rendőrök. Továbbra is nagy erőkkel keresik az ötödik ellopott képet, Kádár Béla festményét.