2024. április 29, hétfő - Péter

Ablakon repült ki a tv Pécsen
2018. Június 10. 11:01, vasárnap | Belföld

Ablakon repült ki a tv Pécsen

Garázdaság vétsége miatt vádat emelt egy pécsi férfi ellen a Pécsi Járási és Nyomozó Ügyészség, aki egy családi veszekedés során kidobta az ablakon a tévét az utcára.

Kizuhant egy lány az ablakból Félegyházán
2017. November 16. 19:46, csütörtök | Helyi

Kizuhant egy lány az ablakból Félegyházán

Szerda este kizuhant egy tizenéves lány a kiskunfélegyházi Constantinum lánykollégium ablakából. Állapota mostanra stabilizálódott, de a lépét el kellett távolítani - írja a baon.hu.

Ablakokra és autókra támadnak madarak – Tükörképük összezavarja őket
2017. Április 03. 11:58, hétfő | Bulvár

Ablakokra és autókra támadnak madarak – Tükörképük összezavarja őket

Odafigyeléssel kezelhető a költési időszakban a saját tükörképük látványa miatt ablakokra, autókra támadó madarak problémája a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) szerint.

Elég, ha az ablakon keresztül napozunk?
2016. Április 02. 17:00, szombat | Helyi

Elég, ha az ablakon keresztül napozunk?

A napsugárzásnak káros hatásai is lehetnek, például károsíthatja a bőrt, gyorsíthatja az öregedést és fokozhatja a melanoma kialakulásának rizikóját, ugyanakkor nélkülözhetetlen a szervezetünknek.

Információs pont nyílt a városházán – Hasznos információk kazán-, ablak-, hűtőcsere pályázatról
2014. Szeptember 29. 11:15, hétfő | Helyi

Soron kívül tájékoztatja a lakosságot a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium kazán-, ablak-, hűtőcsere pályázatáról az önkormányzat.