2024. május 7, kedd - Gizella

2014. Június 26. 12:34, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Új víztorony épül Félegyházán

Ezerötszáz köbméteres víztorony épül rövidesen a Petőfi lakótelep mellett a Tanyasori és a Körösi út által körbezárt területen. A létesítmény a „Kék-víz” Észak-Bács-Kiskun Megyei ivóvízjavító program keretében készül el. A víztorony tervdokumentációjában szereplő építészeti megoldások közül választotta ki a városüzemeltetési bizottság a településképi szempontból legmegfelelőbbet. A megépülő 54,5 m magas, 1500 köbméteres víztorony Kiskunfélegyháza és térsége biztonságos vízellátását fogja szolgálni.

Fotó: A tervezett víztorony látványterve.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.