2024. április 24, szerda - György

2016. Március 11. 10:57, péntek | Helyi
Forrás: varos.kiskunfelegyhaza.hu

Tájékoztató előadás a Termelőknek!

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Bács-Kiskun megyei szervezete Összevont Osztálygyűlést tart Kiskunfélegyházán a Városháza dísztermében március 17-én (csütörtökön) 16:00 órától.

Ezúton tájékoztatjuk a tisztelt Termelőket és az Érdekelteket, hogy a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Bács-Kiskun Megyei Szervezete Összevont Osztálygyűlést tart a Szántóföldi Növénytermesztési, Kertészeti és szőlőtermesztési osztály, Növénytermesztési és beszállító ipari kereskedelmi osztály, Mezőgazdasági kereskedelmi osztály, Italgyártási és borászati osztály részvételével március 17-én (csütörtök) 16:00 órától a Városháza dísztermében.

Napirendi pontok:

• Köszöntő: Domján Gergely, a NAK Bács-Kiskun Megyei Elnök
  • Általános információk az új Szegedi Nagybani Piacról. Előadó: Lekeny Márk a Hansa Kontakt Kft. Ügyvezető Igazgatója
  • Új értékesítési mód a termelők számára. Előadók: Debreczeny Balázs, Az Én Piacom tulajdonosa
  • Növényvédelmi aktualitások. Előadó: Kujáni László növényvédelmi szaktanácsadó
  • Az őstermelői igazolvánnyal kapcsolatos változások. Előadók: Szabó Andrea NAK Bács-Kiskun Megyei Szervezetének Főfalugazdásza.

Határozatképtelenség esetén változatlan helyszínnel és napirendi pontokkal 16:30 órai kezdettel lesz megtartva az ülés.

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).