2024. április 25, csütörtök - Márk

Növényvédelmi permetezés
2017. Augusztus 10. 08:37, csütörtök | Helyi

Növényvédelmi permetezés

A Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy a vadgesztenye és platánfák növényvédelmi permetezésének várható időpontja: 2017. augusztus 16., szerda.

Váltogassuk a mérgeket!
2017. Május 14. 11:00, vasárnap | Helyi

Váltogassuk a mérgeket!

Számolnunk kell azzal, hogy az időjárás alakulása szinte minden jelentősebb, növényeinket veszélyeztető kórokozó számára kedvező.

2016. Július 20. 13:09, szerda | Helyi

Értesítjük a Tisztelt lakosságot, hogy a főutcán lévő platánfák növényvédelmi permetezésének várható időpontja 2016. július 26.

2016. Június 29. 15:29, szerda | Helyi

Növényvédelmi permetezés várható

Ezúton tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot a platán, hárs és gesztenyefák növényvédelmi permetezésének várható időpontjáról.

2016. Május 12. 14:55, csütörtök | Helyi

Növényvédelmi permetezés várható

Hamarosan megkezdődik a platánfák növényvédelmi permetezése.

Az időjárás szinte berobbantotta a fákat: Itt az első támadás!
2016. Április 10. 12:00, vasárnap | Helyi

Az időjárás szinte berobbantotta a fákat: Itt az első támadás!

Az utóbbi napok meleg időjárása szinte berobbantotta a fákat: a korai meggy, cseresznye virágzik, a szilva, kajszi, őszibarack szintén. Itt az ideje, hogy gyönyörűséges fáinkat ne csak csodáljuk, hanem óvjuk is.

Tájékoztató előadás a Termelőknek!
2016. Március 11. 10:57, péntek | Helyi

Tájékoztató előadás a Termelőknek!

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Bács-Kiskun megyei szervezete Összevont Osztálygyűlést tart Kiskunfélegyházán a Városháza dísztermében március 17-én (csütörtökön) 16:00 órától.

Figyelem! Permetezés!
2015. Június 22. 11:11, hétfő | Helyi

Figyelem! Permetezés!

Értesítjük a Tisztelt lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza belterületén elvégzésre kerül a hárs, vadgesztenye és platánfák növényvédelmi permetezése június 29-én a délutáni, esti órákban.

Platánfák növényvédelmi permetezése Kiskunfélegyházán
2015. Május 15. 13:27, péntek | Helyi

Platánfák növényvédelmi permetezése Kiskunfélegyházán

Értesítjük a Tisztelt lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza belterületén elvégzésre kerül a platánfák növényvédelmi permetezése a délutáni, esti órákban.