2024. április 19, péntek - Emma

2016. Augusztus 23. 12:05, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Szüreti Felvonulás

2016. szeptember 17-én (szombaton) 10 órától tartják szüreti felvonulásukat a gazdakörök Kiskunfélegyházán. Természetesen a szüreti bál sem maradhat el a programok sorából.

Programok:

• A felvonulók gyülekezése 8:30 órakor a Nagyszőlő-Úti Gazdakörnél, 9 órakor a Haleszi Gazdakörnél (volt iskola)
  • 10:30 óra A két gazdakör közös felvonulása Kiskunfélegyházára
  • 11 óra Érkezés a Majsai út felől a Kossuth utcára, borszentelés a Szent István templom előtt
  • 11:30 óra Fogadás a Polgármesteri Hivatal előtt. Fogatok, csikósok bemutatása
  • 13 óra Visszaindulás az E5-ös út – Bercsényi u. – Izsáki – Majsai úton
  • 19 óra Szüreti bál. Belépő vacsorával: 3.000,-Ft. Vacsora: birka- és marhapörkölt.

A bálba szeszesitalt bevinni tilos!

Nagyszőlő-úti Gazdakör
Zene: Rácz-Kovács Duó.
Jegyek kaphatók a Beálló Büfében (Csíkos Tamás)

Haleszi Gazdakör
Zene: Csáki Pál zenekara
Jegyek kaphatók a Haleszi Mini Marketben és a Haleszi Benzinkúton

A felvonuláson részt vesznek a Nagyszőlő Úti Óvodások, népviseletbe öltözött csőszpárok, csikósok, parádés fogatok.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.