2024. április 29, hétfő - Péter

2016. Február 01. 11:44, hétfő | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Szép eredménnyel tértek haza ifjú bírkózóink

Egy remekül megszervezett versenyt rendeztek dunaújvárosi sportbarátaink Mezőfalván, ahol az volt a cél, hogy a kezdő birkózópalánták minél több tapasztalatot és sikerélményt szerezzenek.

A Kiskunfélegyházi Vasas TK ifjú reménységei nagyszerű mérkőzéseket vívtak, minden versenyzőnek volt legalább 2-3 meccse és érem nélkül senki nem távozott.

Két fiú mindenkit legyőzött és ezzel aranyérmet szerzett a 28 kg-os Bárány-Almási Tamás és az 56 kg-os Bátyai Dorián.

Lányok közül a 29 kg-os Varga Bernadett Napsugár, a 32 kg-os Páli Éva, -aki mindjárt az első versenyén kétszer is tudott győzni-, a 35 kg-os Tapodi Rebeka és Szabó Szonja a 45 kg-os súlycsoportban.
Fiúk közül a 30 kg-ban Bene Róbert ezüst, Páli Gergő és Makra Levente bronzérmes lett. Borto Dominik a 40 kg-osok között lett második.

Tavaszi zsongás a főtéren

Színes virágkavalkáddal, kézműves termékbemutatóval és vásárral, valamint táncos-zenés előadásokkal köszöntötték a tavaszt Kiskunfélegyházán április 27-én.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. április 25-én rendezte meg a Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola a XI. Platán Futás elnevezésű utcai futóversenyét a 6-14 éves tanulók számára.