2024. május 1, szerda - Fülöp

Szép eredménnyel tértek haza ifjú bírkózóink
2016. Február 01. 11:44, hétfő | Helyi

Egy remekül megszervezett versenyt rendeztek dunaújvárosi sportbarátaink Mezőfalván, ahol az volt a cél, hogy a kezdő birkózópalánták minél több tapasztalatot és sikerélményt szerezzenek.

Szép birkózó eredmények születtek
2015. November 15. 20:13, vasárnap | Helyi sport

Az elmúlt két hétvégén szép eredményekkel lettek gazdagabbak a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói.

Kiskun Kupa Birkózóverseny
2015. Május 18. 10:40, hétfő | Helyi sport

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat részeként május 16-án ismét megrendezte a Kiskunfélegyházi Vasas TK a Kiskun Kupát, amely egyben idős Besze László nemzetközi szabadfogású emlékversenye volt.

Báloztak a birkózók
2015. Február 08. 08:30, vasárnap | Helyi

A Vasas TK Birkózó Egyesület február 7-én tartotta jótékonysági Birkózó Bálját a József Attila Általános Iskola tornatermében.

A Vasas TK birkózói remekül szerepeltek Korondon
2015. Január 28. 11:11, szerda | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói megkezdték a 2015. évi versenyszezont. Az év első állomása idén is erdélyi testvértelepülésünk Korond volt.

Két érmet szereztek a birkózók Szarajevóban
2014. Július 02. 09:25, szerda | Sport

Szarajevóban léptek szőnyegre június utolsó napjaiban a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói.

A Vasas TK nyerte a GANODERMA Kupát
2013. November 18. 10:44, hétfő | Helyi sport

Nemzetközi szabadfogású birkózóversenyt rendezett november 16-án a Kiskunfélegyházi Vasas TK a József Attila Általános Iskola tornacsarnokában, GANODERMA Kupa néven.