2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2016. Szeptember 25. 07:17, vasárnap | Helyi
Forrás: -szerk.-

Őszi családi szombat délelőtt a Könyvtárban

Az Országos Könyvtári Napok keretében szeretettel hívják és várják a családi minden tagját 2016. október 8-án, szombaton 8-12 óráig, a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmába!

Programok:

- 8 - 10 óráig: nagy családi színezés a Színe Java klub közreműködésével a Gyermekbirodalomban.
- 9-10 óráig: A Madárbarát klub odú bemutatója a Kamarateremben, majd a madárházak elhelyezése a Sarlós Boldogasszony Plébánia kertjében.
- 10 órától: Az Év Olvasója díjátadó és a Móra Társaság által meghirdetett Móra rajzpályázat eredményhirdetése, valamint díjátadó ünnepsége a Rendezvényteremben.

Adománygyűjtést rendezünk a Családok Átmeneti Otthona lakói számára,
melyre várjuk könyv, gyermekjáték és rajzeszközök felajánlását.

Kicsiknek a könyvtári beiratkozás ingyenes, a nagyoknak kedvezményes.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a járművezetőket, hogy május 2-án, csütörtökön 08:00-11:00-ig a Zöldnap nap miatt az alábbi forgalmirend változásra számíthatnak:

2024. Április 30. 09:03, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

Programok:

2024. Április 30. 08:40, kedd | Helyi

A fészkelő erdei fülesbaglyok állományának felmérésében segíthet a lakosság

Az erdei fülesbaglyok fészkelő állományának felmérésében kéri a lakosság segítségét a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).