2024. április 24, szerda - György

Ingyenes családi napot tart vasárnap a Magyar Természettudományi Múzeum
2022. November 07. 06:00, hétfő | Belföld

Ingyenes családi napot tart vasárnap a Magyar Természettudományi Múzeum

Interaktív ismeretterjesztő előadások, előállat- és könyvbemutató, koncertek, valamint kézműves foglalkozások is várják a látogatókat vasárnap Budapesten a Magyar Természettudományi Múzeum ingyenes családi napján.

A család apraja-nagyja jól érezte magát
2019. Június 11. 10:50, kedd | Helyi

A család apraja-nagyja jól érezte magát

Nyárköszöntő családi közösségi napot tartott a Móra Ferenc Művelődési Központ június 8-án a Korona utcában.

Az eső ellenére is fergeteges volt a hangulat a Százszorszép Óvodában (videoval)
2019. Június 04. 12:30, kedd | Helyi

Az idei tanévben is megrendezte a Százszorszép Óvoda Családi Délutánját.

Családi napot tartottak Petőfiszálláson a Faluházban
2019. Május 23. 13:21, csütörtök | Helyi

Családi napot tartottak Petőfiszálláson a Faluházban

2019. május 11-én, szombaton a petőfiszállási iskola tanulói ünnepi műsorral kedveskedtek a településen élő családoknak.

Gyermek és családi nap a Gazdakörnél
2019. Május 16. 13:01, csütörtök | Helyi

Gyermek és családi nap a Gazdakörnél

2019. május 19-én (vasárnap) 13 órától gyermek és családi nap Kiskunfélegyházán a Gazdakörnél. Színes programokkal várják a kicsiket és nagyokat.

Családi napot rendeztek a Dózsa Iskolában
2018. Szeptember 30. 09:00, vasárnap | Helyi

Családi napot rendeztek a Dózsa Iskolában

Kihasználták a verőfényes őszi napsütést szeptember 28-án a Dózsa György Általános Iskola tanárai, diákjai és a szülők is.

Programokban bővelkedett a vakáció első vasárnapja
2018. Június 19. 12:50, kedd | Helyi

Programokban bővelkedett a vakáció első vasárnapja

Tanévzáró, nyárköszöntő családi fesztivált rendezett hagyományteremtő céllal a Móra Ferenc Művelődési Központ június 17-én (vasárnap)

Közös ünneplés és jótékonykodás a Fornetti Családi Napon
2017. Október 06. 10:25, péntek | Helyi

Közös ünneplés és jótékonykodás a Fornetti Családi Napon

Több mint 1200 résztvevő ünnepelte a cég 20. szülinapját – a szórakoztató programok mellett sok önkéntes gyülekezett a Vöröskereszt véradóstandjánál is.

Pezsgett az élet a Platán iskola udvarán
2017. Május 28. 07:31, vasárnap | Helyi

Pezsgett az élet a Platán iskola udvarán

Május 27-én ismét megrendezésre került a Móravárosi Nap. Húsz éve él az a szép hagyomány, amikor az óvoda és az iskola családi napot tart és programokban gazdag, zenés délutánra invitálják a gyerekeket és szüleiket.

Családi napot tart a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola
2017. Május 23. 14:03, kedd | Helyi

Családi napot tart a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola

2017. május 27-én, szombaton 16-19 óráig hangszerekkel, táncházakkal, képzőművészeti foglalkozásokkal vár minden gyermeket és a szüleiket a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola a Petőfi téren.

Családi szombat délelőtt a Könyvtárban
2017. Április 06. 11:52, csütörtök | Helyi

Családi szombat délelőtt a Könyvtárban

Húsvéti családi szombat délelőttre invitálják az érdeklődőket 2017. április 8-án 8-12 óráig a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmába!

Őszi családi szombat délelőtt a Könyvtárban
2016. Szeptember 25. 07:17, vasárnap | Helyi

Őszi családi szombat délelőtt a Könyvtárban

Az Országos Könyvtári Napok keretében szeretettel hívják és várják a családi minden tagját 2016. október 8-án, szombaton 8-12 óráig, a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmába!