2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2015. Április 26. 18:00, vasárnap | Helyi
Forrás: -Szerk.-

MÚZEUMTÚRA

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez Budapestre május 9-én, szombaton a Várkert bazár – Csók István kiállítás és a Szt. Gellért Sziklakápolna megtekintésére.

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervezBudapestre május 9-én, szombatona Várkert bazár – Csók István kiállítás és a Szt. Gellért Sziklakápolna megtekintésére.

Csók István kiállítás belépőjegyek: 1.000 Ft/fő, csoportos jegy, 70 év felett ingyenes.
Szt. Gellért Sziklakápolna: 400 Ft/fő, csoportos jegy.

Az utazás vonattal történik.A belépő- és vonatjegyeket mindenki egyénileg rendezi.

Indulás időpontja:
2015. május 9-én, szombaton, 8,30 órakor a kiskunfélegyházivasútállomásról, érkezés a Nyugati pályaudvarra.

Hazaérkezés: 17.30 órakor.
Találkozó az állomáson: 8:15 órakor.

Érdeklődni és jelentkezni a Kiskun Múzeumban személyesen,vagy a 76/461-468 telefonon, valamint a kiskunmuzeum@gmail.com e-mail címen lehet.

BEHARANGOZÓ

A következő múzeumtúra időpontja: 2015. június 27. szombat.
Program: a budapesti Aquincumi Múzeum – Romkert látogatása.

MINDENKIT SZERETETTEL VÁR A KISKUN MÚZEUM BARÁTI KÖRE!

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt