2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2013. Szeptember 26. 16:40, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny

Kiváló eredményeket értek el Szent Benedek Gimnázium atlétái

Kecskeméten rendezték meg szeptember 23-án a megyei középiskolás atlétikai csapatbajnokság megyei döntőjét, ahol a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményének diákjai dicséretre méltó, kiváló eredményeket értek el, és ezzel jelesen képviselték iskolájukat és Kiskunfélegyháza városát.

Az iskola atlétikai csapatának eredményei:
Távolugró csapat: 1. hely (574 cm-es átlag)
Magasugró csapat: 1. hely (165 cm-es átlag)
Súlylökő csapat: 2. hely (10 m-es átlag)
Svédváltó: 2. hely (2 perc 14,5 mp.)

A csapat tagjai: Elek István, Tóth István, Kürtösi Richárd, Punyi Bence, Kis Krisztián, Sánta Dávid, Lány Roland, Bujdosó Bence, Tapodi Tamás, Máriás Milán.
Testnevelő tanár: Alács Gyula.
A távolugró és magasugró csapat nagy eséllyel juthat be az országos döntőbe, ahol méltóan képviselhetik a Szent Benedek Gimnáziumot és Kiskunfélegyháza városát.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok