2024. április 26, péntek - Ervin

2018. Április 25. 15:58, szerda | Helyi sport
Forrás: Csontos István

Gyönyörű eredményeket értek el a DMTK-KVSE Aquasport Egyesület versenyzői a kiskunfélegyházi Aquatlon versenyen

A március óta triatlon szakosztállyal bővült DMTK-KVSE Aquasport Egyesület gyerkőcei 2018. április 15-én a Kiskunfélegyházán rendezett Aquatlon versenyen vettek részt.

A csapat ismét megmutatta erejét, s remekül teljesített a versenyen.

A gyerekek versenyszellemét remekül tükrözi, hogy nemcsak a triatlon szakosztály tagjai, hanem az úszók illetve vízilabdás gyermekek is részt vettek a megmérettetésen.

Meg kell említetni, hogy ezzel egy időben közel 10 gyermek vízilabda bajnoki mérkőzésen is részt vett, ahol 2 meccset is megnyert a csapat!

A kiváló teljesítményekért köszönet illeti a kiváló edzői gárdát: Hajdú László, Sebők János, Görög Imre, Kiss Brigitta, Klinkóné Jókai Mónika, Nagy Viktor

Eredmények részletesen:

9. Pozsár Bence 11. Endre Csongor
12. Slezák Benjamin

Csapat verseny
3. helyezett DMTK-KVSE Újonc 1 csapata: (Bárány-Almási Bianka, Papp Erika, Bács Kamilla)
4. helyezett DMTK-KVSE Újonc 1 csapata: (Kecső Máté, Giljon Gergő,Rogozsán Sándor)
5. helyezett DMTK-KVSE Újonc 2 csapata:(Barna Ákos, Bárány-Almási Tamás, Tamasi Ármin)
1. helyezett DMTK-KVSE Gyermek csapata: (Papp Laura, Vincze Nádja, Csontos Dóra)

Gratulálunk a gyerekeknek!
Hajrá DMTK-KVSE!