2024. április 16, kedd - Csongor

2016. Január 20. 16:11, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Forgalomkorlátozások, útlezárások január 21-24. között

Tájékoztatjuk az érintett lakókat, hogy a Kazinczy és Korona u.-ban az alábbi útlezárásokra fog sor kerülni január 21-24. között a Toros Ételek Versenye rendezvény biztosítása miatt.

• Korona u. északi oldalán a parkolók lezárásra kerülnek 21-én csütörtök este19 h-tól.
  • Kazincy u. útteste lezárásra kerül a Korona u. utáni saroktól az Y-elágazásig (szervizút végéig) szintén 21-én csütörtök este 19 h-tól.
  • Korona u. teljes lezárásra kerül 22-én péntek déltől 24. vasárnap délelőttig.
  • Kazinczy u. teljes lezárásra kerül a Kossuth L. u-tól a szervizút végéig.(A Kazinczy u.-i szervízúton a gépjárműforgalom biztosított lesz ebben az időszakban is mindkét irányba.)

A Polgármesteri Hivatal tömbjének udvarába való ki- és behajtás nem lesz lehetséges várhatóan január 21. péntek déltől 24. vasárnap délelőttig.

Ezért kérjük az érintett gépjármű tulajdonosokat, -vezetőket, hogy péntek 12 h-ig az udvarból szíveskedjenek kiállni gépjárműveikkel, amennyiben hétvégén is használni kívánják azokat.

Kérjük továbbá a járművezetőket, -tulajdonosokat, hogy a „Behajtani tilos” és egyéb közlekedési táblákat szíveskedjenek figyelembe venni, betartani ezen az útszakaszokon és a parkolásra, megállásra más környékbeli utcákat, parkolókat igénybe venni!

Amennyiben a fenti felhívásunk ellenére a gépjárműveikkel az érintett időpontokban ezen az útszakaszon parkolni fognak, a rendezvény lebonyolítása érdekében kénytelenek leszünk gépjárműveiket a gépjármű tulajdonosok költségére és felelősségére elszállíttatni.

A lakosság, a gépjárművezetők és –tulajdonosok szíves megértését, türelmét előre is köszönjük!

Kiskunfélegyháza, 2016. január 20.

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.