2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Jelentősen visszaesett az új autók forgalomba helyezése az első három negyedévben
2022. Október 03. 13:13, hétfő | Belföld

Az idei első kilenc hónapban 85 769 új személygépkocsi forgalomba helyezésével 9,3 százalékot esett vissza a belföldi autópiac - közölte hétfőn a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesülete (MGE).

A gépjárműadóról szóló értesítések érkezésére figyelmeztet a NAV
2022. Március 05. 14:06, szombat | Belföld

A gépjárműadóról szóló értesítések érkezésére figyelmeztet a NAV

Február közepe óta érkeznek az autósok elektronikus tárhelyére a gépjárműadóval kapcsolatos értesítések, határozatok a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól (NAV);

SMS-ben is lehet csekket kérni a gépjárműadó befizetéséhez
2022. Február 17. 14:04, csütörtök | Belföld

SMS-ben is lehet csekket kérni a gépjárműadó befizetéséhez

Már SMS-ben is kérhet csekket a gépjárműadó befizetéséhez, aki természetes személyként így szeretné fizetni a március 15-ig esedékes adója első részletét

Érkeznek a gépjárműadóval kapcsolatos iratok
2022. Február 16. 15:43, szerda | Belföld

Érkeznek a gépjárműadóval kapcsolatos iratok

Idén is az adóhatóságtól érkeznek a gépjárműadóval kapcsolatos értesítések, határozatok a fizetésre kötelezettekhez vagy képviselőjükhöz; az adó első részletét március 15-ig, a másodikat szeptember 15-ig kell befizetni

Kisebb mértékben emelkedhetnek a kötelező biztosítások a tavalyinál
2020. Április 28. 07:22, kedd | Belföld

Kisebb mértékben emelkedhetnek a kötelező biztosítások a tavalyinál

A kijárási korlátozás hatására jelentősen csökkent a hazai gépjárműforgalom és így a balesetek is;

Forgalomkorlátozások a temetők környékén
2019. Október 29. 13:17, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozások a temetők környékén

Személyautó vonattal ütközött Kiskunfélegyháza és Tiszaalpár között
2019. Október 25. 08:13, péntek | Helyi

Személyautó vonattal ütközött Kiskunfélegyháza és Tiszaalpár között

Összeütközött egy motorvonat és egy személyautó Kiskunfélegyháza és Tiszaalpár között, egy vasúti átjáróban 2019. október 24-én.

Forgalomkorlátozás a Libafesztivál idején
2018. Szeptember 03. 08:48, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozás a Libafesztivál idején

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosokat, Gépjárművezetőket, hogy a XX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál rendezvényei miatt szeptember 5-e és szeptember 9-e között a következő lezárásokra kerül sor:

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság tanácsai a halottak napi megemlékezéshez, temető látogatáshoz
2017. Október 26. 14:49, csütörtök | Helyi

Közeleg a mindenszentek és a halottak napja, ezért várhatóan megnő a temető környékének gyalogos és jármű forgalma, ilyenkor a szokásosnál többen ellátogatnak hozzátartozóik sírjához.

Autósok figyelem! Így bukhatja könnyen a forgalmiját!
2016. November 19. 12:00, szombat | Helyi

Autósok figyelem! Így bukhatja könnyen a forgalmiját!

Ha az autós nem vigyáz, egy közúti ellenőrzésnél a matricák, plüssfigurák, egyéb dísztárgyak miatt a bírságon felül ugorhat a forgalmi.

Forgalom-korlátozás a Kossuth Lajos utcán
2016. Szeptember 16. 08:18, péntek | Helyi

Forgalom-korlátozás a Kossuth Lajos utcán

2016. szeptember 17-én, szombaton délelőtt 10:00 óra és, délután 13:00 óra között a Szüreti felvonulás biztosítása érdekében a Kossuth Lajos utca, az Izsáki úttól, az 5. fő útig, lezárásra fog kerülni.

Forgalomkorlátozások, útlezárások január 21-24. között
2016. Január 20. 16:11, szerda | Helyi

Forgalomkorlátozások, útlezárások január 21-24. között

Tájékoztatjuk az érintett lakókat, hogy a Kazinczy és Korona u.-ban az alábbi útlezárásokra fog sor kerülni január 21-24. között a Toros Ételek Versenye rendezvény biztosítása miatt.