2024. április 27, szombat - Zita

2016. Május 16. 12:00, hétfő | Helyi
Forrás: Csollár Géza

Eredmények a Varjú Lajos Természettudományi Emlékversenyen

A kecskeméti Arany János Általános Iskola 23. alkalommal rendezte meg a Varjú Lajos Természettudományi Emlékversenyt 2016. március 22-én.

Az eredményeket áprilisban kapta meg a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola.

A versenyen a székhelyintézmény 19 tanulója vet részt. A legjobb eredményeket a következő tanulók érték el:

• 5. évfolyamon matematikából Kurucz Máté, természetismeretből Besze Kornél.
  • 6. évfolyamon matematikából Tóth László, informatikából Zana Laura, természetismeretből Bodor János.
  • 7. évfolyamon matematikából Miklán András, informatikából Tóth Patrik, fizikából Szegedi Gergő, kémiából Miklán András, biológiából és földrajzból Tóth Patrik.
  • 8. évfolyamon informatikából Jantyik János, biológiából Janytik János és Bánfi Tibor, földrajzból Bánfi Tibor, matematikából és kémiából Bálint Levente.

A felkészülésben segítő pedagógusok: Bereczné Görög Márta, Csollár Géza, Dinnyés-KisZsuzsanna, Eszik Zoltánné, Kemény Csaba, Lajkóné Solymosi Marianna, Vásárhelyiné Ficsór Katalin, Vidácsné Fazekas Éva.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok