2024. április 25, csütörtök - Márk

2015. Október 17. 08:47, szombat | Helyi
Forrás: Adrienn

Egyházi dalcsokor a Zenebarátok Kórusától

2015. október 16-án (pénteken) Nemzetközi Egyházzenei Hangverseny került megrendezésre a Szent István templomban.

Az esős időjárás ellenére is nagyon sokan ellátogattak a csodálatos egyházzenei koncertre. Szívet melengető, angyali zenék csendültek fel az est folyamán.

Az est folyamán a következő előadókat hallhatták a kedves zenekedvelők:

• Feltre Solo Voci férfikara (Olaszország) – Pio Sagrillo vezényletével
  • Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa Szatmári Imre vezényletével

Akik lemaradtak az egyházi dallamokról, ne búsuljanak, hiszen ma (október 17-én) 19 órakor a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusának 20. évi jubileumi Hangversenyére ellátogathatnak a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Tornacsarnokába (Petőfi u. 2/A.)

Közreműködik:

• Feltre Solo Voci férfikara – Vezényel Pio Sagrillo