2024. április 26, péntek - Ervin

Emberölés miatt körözték az illegális migránst
2017. Október 25. 20:23, szerda |

Emberölés miatt körözték az illegális migránst

Nemzetközi elfogatóparancs alapján vették őrizetbe a Bács-Kiskun megyei rendőrök a pakisztáni férfit.

Energiahatékonysági fejlesztés a Bács-Kiskun Megyei Kórház kiskunfélegyházi és kalocsai nővér-orvosszállóin
2017. Október 25. 16:53, szerda |

Kórházunk jelentős számú olyan épülettel, épületrésszel rendelkezik, amelyek gazdaságos üzemeltetésüket, energetikai jellemzőiket tekintve kedvezőtlen állapotban vannak.

Lezsák Sándor fogadóórát tart
2017. Október 25. 14:21, szerda |

Lezsák Sándor fogadóórát tart

Értesítjük a tisztelt Lakosságot, hogy Lezsák Sándor, a Bács-Kiskun megye 4. számú választókerület országgyűlési képviselője fogadóórát tart Szankon.

Szigorítják a lóútlevelek kiadását
2017. Október 25. 11:32, szerda |

Szigorítják a lóútlevelek kiadását

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) felhívja a lótulajdonosok figyelmét, hogy 2018. január 1-jétől megváltozik a lóútlevelek kibocsátásának rendje.

Egy arany és egy bronzérem a Szumó Európa bajnokságon
2017. Október 25. 11:29, szerda |

Egy arany és egy bronzérem a Szumó Európa bajnokságon

Varsóban rendezték az idei Szumó Európa bajnokságot, ahol Rekedt-Nagy Réka nagyszerű eredményeket ért el.

Egyre hidegebb lesz
2017. Október 25. 10:48, szerda |

Egyre hidegebb lesz

Eleinte kevesebb lesz a felhő, majd északnyugat felől átmenetileg erősebben megnövekszik a felhőzet, de csapadék nem valószínű szerdán.

Új, korszerű hűtőház gyarapítja az ipari park létesítményeit
2017. Október 25. 08:31, szerda |

Új, korszerű hűtőház gyarapítja az ipari park létesítményeit

A Kiskunfélegyházi Ipari Park területén október 24-én ünnepélyes keretek között adták át az ICE-STORE Kft. új hűtőházát.

A Jogging Plus Szuperinfó versenyzői kiválóan teljesítettek az I. ŐSZI KUPA Úszóversenyen  Kecskeméten
2017. Október 24. 15:45, kedd |

A Jogging Plus Szuperinfó versenyzői kiválóan teljesítettek az I. ŐSZI KUPA Úszóversenyen Kecskeméten

Az idén először került megrendezésre az I. Kecskeméti Őszi Kupa Úszóverseny 2017. október 21-22-én. A felkészülési versenyen 35 egyesület 421 versenyzője vett részt.

Piaci Árak
2017. Október 24. 12:07, kedd |

Piaci Árak

Tekintsék meg a félegyházi zöldség-gyümölcs piac aktuális árait!

A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület elnyerte az Év Polgárőr Egyesülete címet
2017. Október 24. 11:36, kedd |

A plakettet és az emléklapot október 19-én vette át Marcényi Csaba a félegyházi polgárőrök elnöke vette át Magyarország belügyminiszterétől dr. Túrós Andrástól.

Őszi szünetben is várja a gyermekeket a könyvtár
2017. Október 24. 10:36, kedd |

Őszi szünetben is várja a gyermekeket a könyvtár

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalma az őszi szünetben is szeretettel vár programjaival.