2024. április 26, péntek - Ervin

Átúszták a Balatont
2013. Július 26. 09:57, péntek | Helyi

Immáron harmincegyedik alkalommal rendezték meg a Balaton-átúszást. Idén 7740-en vágtak neki az 5,2 kilométeres távnak Révfülöp és Balatonboglár között

Országos úszó sikereket értek el a Félegyháziak
2013. Július 16. 18:30, kedd | Helyi sport

Július 11-13. között immáron 62. alkalommal rendezték meg az Országos Vidék Bajnokságot Hódmezővásárhelyen

Félegyházi sikerek az országos ranglista versenyen
2013. Július 10. 15:23, szerda | Helyi sport

Balassagyarmaton rendezték meg július 6-án a XXVII. Palóc Triatlon versenyt. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztálya kilenc fővel vett részt a rendezvényen, ami egyben országos ranglista verseny is.

Tótkomlóson jártak úszóink
2013. Július 08. 12:36, hétfő | Helyi sport

Tótkomlóson rendezték meg július 6-ána Rózsa Kupát, ahol 14 egyesület összesen 280 versenyzője 756-szor állt rajthoz

Úszósikerek Gyomaendrődön
2013. Június 24. 16:06, hétfő | Helyi sport

Regionális úszóversenyt rendeztek június 23-án, Gyomaendrődön, ahol a Kiskunfélegyházi úszó Egyesület legkisebb versenyzői álltak ismét rajtkőre

Aranyérmek az aranyhomok kupán
2013. Március 25. 11:12, hétfő | Helyi sport

2013. március 23-án rendezték meg 2. alkalommal az Aranyhomok kupát Kecskeméten, melyet két fordulóban bonyolítanak le 2013-ban is.

Baján is eredményesek voltak a félegyházi úszók
2013. Február 26. 08:33, kedd | Helyi sport

Hatodik alkalommal rendezték meg Baján, az Emel Kupát, ahol 16 egyesület (köztük 3 külföldi csapat) versenyzői álltak rajtkőre. A kiskunfélegyházi Úszó Egyesület négy versenyzőjét indított.

2012. Május 14. 07:17, hétfő | Sport

Marosi a hatodik, a férfi csapat a negyedik lett

Marosi Ádám a hatodik helyen végzett a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Demeter Bence 13., Kasza Róbert pedig 29. lett. A magyar csapat negyedikként zárt.

2012. Április 10. 14:21, kedd | Sport

Ha Kitadzsima nem lesz csúcsformában, Gyurtáék „szétrúgják a hátsóját”

Japán úszóként olimpiai évben kétszer is csúcsformában kell lenni: a kíméletlen válogatási szisztéma miatt először tavasszal, az országos bajnokságon, majd az ötkarikás játékok alatt másodszor is.

2012. Április 05. 07:21, csütörtök | Sport

„A magyar úszósport erős”

Kiss László szövetségi kapitány úgy számol, hogy összesen 25–27 magyar úszó indulhat majd a londoni nyári olimpián.

2012. Március 12. 14:15, hétfő | Sport

Negyedik lett Marosi

Marosi Ádám szoros versenyben a negyedik helyen végzett az öttusázók Világkupa-sorozatának egyesült államokbeli nyitányán, Charlotte-ban.

2012. Február 16. 14:06, csütörtök | Sport

Európa-bajnokságot rendez Debrecen

Debrecen rendezi az idei úszó Európa-bajnokságot Antwerpen helyett – tájékoztatta Gyárfás Tamás, a LEN alelnöke, a Magyar Úszószövetség elnöke az MTI-t csütörtökön.