2024. április 19, péntek - Emma

Paralimpia 2016 - Vereczkei Zsolt bronzérmes 50 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:08, szombat | Sport

Vereczkei Zsolt bronzérmet nyert az S5-ös sérültségi kategória 50 méteres hátúszó számában a riói paralimpia pénteki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Sors Tamás és Konkoly Zsófia bronzérmes 100 pillangón
2016. Szeptember 16. 07:37, péntek | Sport

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás és Konkoly Zsófia egyaránt bronzérmet szerzett 100 méteres pillangóúszásban a riói paralimpia csütörtöki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás bronzérmes 100 méter gyorson
2016. Szeptember 13. 07:24, kedd | Sport

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.

Paralimpia 2016 - Sors ezüstérmes, Tóth negyedik 200 méter vegyesen
2016. Szeptember 12. 07:42, hétfő | Sport

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás nagyszerű versenyzéssel ezüstérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi napján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka bronzérmes 200 méter vegyesen
2016. Szeptember 12. 07:40, hétfő | Sport

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka bronzérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi versenynapján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka ezüstérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 11. 08:39, vasárnap | Sport

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100 méteres hátúszásban a riói paralimpia szombati versenynapján.

Rio 2016 - Phelps 23., az amerikaiak 1001. olimpiai aranyérme
2016. Augusztus 14. 08:43, vasárnap | Sport

Az amerikai férfi 4x100-as vegyesváltó nyerte a riói olimpia úszódöntőjét. A staféta tagja Michael Phelps megszerezte pályafutása 23. aranyérmét, míg az Egyesült Államoknak ez volt történelme 1001. ötkarikás elsősége.

Rio 2016 - Hosszú Katinka ezüstérmes 200 méter háton
2016. Augusztus 13. 09:12, szombat | Sport

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka ezüstérmet nyert 200 méter háton a riói játékok pénteki versenynapján.

Rio 2016 - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2016. Augusztus 13. 09:08, szombat | Sport

Cseh László - hármas holtversenyben - ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás pénteki döntőjében a riói olimpián.

Rio 2016 - Kapás Boglárka bronzérmes 800 méter gyorson, Ledecky világcsúcsa
2016. Augusztus 13. 09:05, szombat | Sport

Kapás Boglárka bronzérmet nyert a 800 méteres gyorsúszás pénteki döntőjében a riói olimpián. A számot világcsúccsal az amerikai Katie Ledecky nyerte, aki negyedik diadalát aratta ezen a játékokon.

Hosszú Katinka negyedik aranyáért úszhat
2016. Augusztus 12. 09:03, péntek | Helyi sport

Atlétikában és úszásban reménykedhet éremszerzésben a magyar küldöttség a Rio de Janeiró-i olimpia hetedik, pénteki versenynapján.