2024. április 29, hétfő - Péter

2017. Május 28. 07:50, vasárnap | Helyi
Forrás: Adrienn

Zeneszóval csalogatták a leendő diákokat

Az Alapfokú Művészeti Iskola családi napot rendezett a város főterén május 27-én, ahol valamennyi tanszak növendékei és tanárai is bemutatták tudásukat, tehetségüket.

A rendezvényen lehetőség nyílt arra is bárkinek, hogy megismerkedjen a hangszerekkel, kezébe vegye, kipróbálja. Segítő kezet is kaptak hozzá, akik komolyabban szerettek volna belemélyedni a zeneszerszámok kezelésébe, vagy éppen kérdéseik fogalmazódtak meg a hangszerek tüzetes átvizsgálását követően.
De nemcsak a muzsika kedvelőinek nyújtott remek kikapcsolódási lehetőséget a rendezvény, hanem minden gyermeknek, aki rajzolni, korongozni szeretett volna.
A táncos lábúak pedig egy közös mulatságba is bekapcsolódhattak, melyhez nem kellett más, csak jó hangulat és elhatározás.