2024. április 29, hétfő - Péter

Tanári hangverseny a Művészeti Iskolában
2017. Október 18. 17:18, szerda | Helyi

Tanári hangverseny a Művészeti Iskolában

Szeretettel várnak minden zenekedvelőt 2017. október 27-én, pénteken 17 órakor TANÁRI hangversenyre a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagytermébe.

Az Alapfokú Művészeti Iskola idén is elbűvöli közönségét
2017. Június 08. 12:19, csütörtök | Helyi

Az Alapfokú Művészeti Iskola idén is elbűvöli közönségét

Minden tanév végén bemutatásra kerülnek a Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola diákjainak legszínvonalasabb alkotásai az év végi képző- és iparművész kiállítás keretei között.

Zeneszóval csalogatták a leendő diákokat
2017. Május 28. 07:50, vasárnap | Helyi

Zeneszóval csalogatták a leendő diákokat

Az Alapfokú Művészeti Iskola családi napot rendezett a város főterén május 27-én, ahol valamennyi tanszak növendékei és tanárai is bemutatták tudásukat, tehetségüket.

Elkápráztatták közönségüket adventi hangversenyükkel
2016. December 19. 11:27, hétfő | Helyi

Elkápráztatták közönségüket adventi hangversenyükkel

A Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói idén is meghitt hangulatú hangversennyel készültek az év legszebb ünnepére.

Szállt a dal és zengett a muzsika a Szent István Templomban
2016. December 12. 09:51, hétfő | Helyi

Szállt a dal és zengett a muzsika a Szent István Templomban

A hagyományokhoz hűen az adventi készülődés elmaradhatatlan részeként koncertet tartott a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete december 11-én a Szent István Templomban.

Tanárok és diákok közös zenével emlékeztek meg a jeles karnagyról
2016. November 11. 15:16, péntek | Helyi

Tanárok és diákok közös zenével emlékeztek meg a jeles karnagyról

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola művésztanárai és diákjai november 8-án (kedden) emlékkoncertet tartottak.

Jótékonysági Hangverseny a Művészeti Iskolában
2015. Március 02. 12:15, hétfő | Helyi

Jótékonysági Hangverseny a Művészeti Iskolában

2015. március 14-én (szombaton) 17 órai kezdettel Jótékonysági Hangversenyt rendeznek a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola művésztanárai.

Mi rejtőzik a színfalak mögött?
2015. Február 18. 14:51, szerda | Helyi

Mi rejtőzik a színfalak mögött?

2015. február 27-én (pénteken) 9 órától a Művészeti Iskola Színházi Szakmai Napot tart, melyre szeretettel vár minden érdeklődőt.

Hegedűszó és zengő dalok a Szent István templomban
2014. December 14. 17:16, vasárnap | Helyi

Hegedűszó és zengő dalok a Szent István templomban

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesületének Adventi Hangversenyének a Szent István templom adott otthont ma (2014. december 14-én). Csodálatos dalok csendültek fel és fülbemászó vonós hangszerelésű dallamok tették meghitté az estét.

Anyáknapi hangverseny
2014. Május 12. 10:40, hétfő | Helyi

Anyáknapi hangverseny

Május 9-én és 10-én rendezte meg hagyományos anyák napi hangversenyét a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola.