2024. április 27, szombat - Zita

2014. Április 16. 18:35, szerda | Helyi
Forrás: - Adrienn -

Remekül szerepeltek megyénk tűzoltói

Kaposváron rendezték meg a napokban az Országos Katasztrófavédelmi Atlétikai Bajnokságot, melyen sikeresen szerepeltek a kiskunfélegyházi, bajai és kiskunhalasi hivatásos tűzoltóink.

A megmérettetésen 18 megye 21 csapata vett részt és különböző atlétikai versenyszámokban bizonyítottak. Hat versenyszámban nevezhettek a versenyzők: egyéni futószámokban, váltófutásban, súlylökésben, távolugrásban és kézigránátdobásban.

Az eredmények:
4x100 méteres váltó futás: Kovács István (Kiskunhalas) - Tapodi Richárd (Kiskunfélegyháza) - Taskovics Sándor (Kiskunhalas) - Várbíró Attila (Baja) összetételű Bács-Kiskun megyei csapat első helyen végzett.

35 év alattiak 1500 méteres síkfutása: 1. helyezett Várbíró Attila (Baja)
35 év felettiek versenyében: 9. helyezett Taskovics Tamás (Kiskunhalas)
100 m-es síkfutásban 3. helyezett: Kovács István (Kiskunhalas)
Súlylökésben 1. helyezett: Farkas Zsolt (Kiskunfélegyháza)