Városlista
2025. július 20, vasárnap - Illés

Hírek

2013. Július 04. 13:22, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Kapus Krisztián, Kiskunfélegyháza polgármestere köszöntötte a "Meggy-királynő"-t.

Kapus Krisztián, Kiskunfélegyháza polgármestere köszöntötte a

A tizenhat éves kiskunfélegyházi diáklány, Tímár Zsanett nyerte meg a hétvégén, a Szankon megrendezett 5. Méz és Meggyfesztivál szépségversenyét

A tizenhat éves kiskunfélegyházi diáklány, Tímár Zsanett nyerte meg a hétvégén, a Szankon megrendezett 5. Méz és Meggyfesztivál szépségversenyét. Meggykirálynő udvarhölgyei a szolnoki Juhász Enikő és a kalocsai Barthl Kitti lettek. Tímár Zsanett ma (július 3-án) a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat vendége volt a városházán. A meggykirálynő a versenyen szerzett tapasztalatait, élményeit osztotta meg diáktársaival. Tímár Zsanett sikeréhez Kapus Krisztián polgármester is gratulált, aki maga is részt vett az élménybeszámolón.

Zsanett és a verseny jelöltjei egy háromnapos felkészítő táborban kerültek közelebb a szépségkirálynők világához, ahol megtanultak három tánckoreográfiát és egy fürdői fotózáson is részt vettek. A kiskunfélegyházi diáklány egyelőre a nyereményét, egy egyhetes görögországi nyaralást várja a legjobban, utána pedig szeretné méltóképpen képviselni városunkat a Meggykirálynői címmel járó feladatok elvégzésekor, vagy akár egy későbbi szépségversenyen.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 19. 08:00, szombat | Helyi

Gyakran riadsz fel éjszakánként? Ez a 6 dolog okozhatja

Zuhansz, menekülsz, netán a víz alól igyekszel fel, és erre riadsz álmodból? Vagy éppen nem is álmodsz, mégis felébredsz?

2025. Július 18. 17:01, péntek | Helyi

A The Founders’ Tale-val folytatódik a Béke-Tér-Zene programsorozat

A Béke-Tér Zene következő koncertjén a The Founders’ Tale zenekar lép fel július 18-án este 18 órától a Sarlós Boldogasszony templom előtt.

2025. Július 17. 20:23, csütörtök | Helyi

Különleges motoros esemény Kiskunfélegyházán!

Jótékonysági gurulás a koraszülött babákért!

2025. Július 17. 12:36, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.