Hírek
2015. Január 26. 08:05, hétfő |
Helyi
Forrás: origo.hu
Ismét van telitalálatos a hatos lottón!
Egy telitalálatos szelvény van a hatos lottón. A szerencsés nyertes mintegy 288 millió forintot vihet haza.
Egy telitalálatos szelvény van a hatos lottón. A szerencsés nyertes mintegy 288 millió forintot vihet haza.
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott hatos lottó sorsoláson a következő számokat húzták ki: 4, 7, 29, 39, 42, 44. Az egy darab 6 találatos szelvény 288 217 540 forintot ér.
Legutóbb december 28-án volt telitalálatos a hatos lottón. Akkor a szerencsés nyertes mintegy 61 millió forintot vihetett haza. És december 21-én is elvitte valaki a főnyereményt, összesen 133 millió forintot. A legtöbb pénzt azonban december elején nyerték, mintegy 330 millió forintot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 16:56, hétfő | Helyi
Perceken belül elfogták a rablót Kiskunfélegyházán
Egy 67 éves férfit szólított meg egy ismeretlen férfi Kiskunfélegyházán, majd beszélgetés közben azt kérdezte tőle, eladó-e a karlánca.
2026. Augusztus 03. 16:29, hétfő | Helyi
A világ legjobbjai között a PG diákjai
Véget ért az 55. Intersteno Világbajnokság Liverpoolban, ahol a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium versenyzői kiemelkedő eredményekkel képviselték Magyarországot és iskolájukat.
2026. Augusztus 03. 16:22, hétfő | Helyi
Összefogással sikerült mérsékelni a vízfogyasztást
A mai nap folyamán egyeztettem a BÁCSVÍZ Zrt. vezérigazgatójával, hogy naprakész tájékoztatást kapjak a hétvégi vízfogyasztás alakulásáról.
2026. Augusztus 03. 10:08, hétfő | Helyi
Visszatér a mozdony a bugaci kisvasútra
Különleges eseményre készülnek a vasútbarátok és a családok augusztus 8-án Bugacon: megrendezik a Kisvasúti Napot, amely történelmi mérföldkőnek számít a Kecskeméti Kisvasút életében.
