2024. április 16, kedd - Csongor

Nyerteseket hirdetett három vidéki rádiós frekvenciapályázaton a médiatanács
2020. Július 30. 13:08, csütörtök | Belföld

Nyerteseket hirdetett három vidéki rádiós frekvenciapályázaton a médiatanács

Három vidéki rádiós frekvenciapályázaton hirdetett nyerteseket a médiatanács - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) kommunikációs igazgatósága csütörtökön az MTI-vel.

Minden idők legnagyobb zenei nyereményét kapja A Dal 2020 nyertese
2020. Február 03. 07:12, hétfő | Bulvár

Minden idők legnagyobb zenei nyereményét kapja A Dal 2020 nyertese

A Dal 2020, Magyarország egyetlen dalválasztó versenyének győztese minden idők legnagyobb, 75 millió forint összértékű nyereményével építheti tovább művészi karrierjét - közölte az MTVA Sajtóosztálya vasárnap az MTI-vel.

Magyar feltaláló nyerte Brüsszelben az Év Innovátora díjat
2018. Június 02. 09:31, szombat | Belföld

Magyar feltaláló nyerte Brüsszelben az Év Innovátora díjat

Magyar feltaláló nyerte Brüsszelben az Év Innovátora díjat, az elismerést Imre Krisztián vehette át a látássérültek mobilitását segítő szemüveg megalkotásáért

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után
2018. Február 25. 19:05, vasárnap | Helyi

A DAL 2018 győztese Kiskunfélegyházán lép fel először a döntő után

A Dal 2018 győztese, a legtöbb közönségszavazatot elérő magyar modern metal zenekar, az AWS 2018. március 2-án először Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép színpadra a döntő után!

Megválasztották az év pálinkáját
2017. Augusztus 28. 12:05, hétfő | Helyi

Megválasztották az év pálinkáját

A Mályinkai Pálinkafőzdéből került ki az idei év legjobb pálinkája, amely a Konkordi-Izabella szőlő pálinkája volt.

Kihirdették a Terézanyu pályázat idei nyerteseit
2017. Május 05. 07:15, péntek | Belföld

Kihirdették a Terézanyu pályázat idei nyerteseit

A leküzdhetetlen depresszióról, bántalmazott gyermekkorról vagy tabunak számító szexuális zavarról vallottak többek között az idei Terézanyu pályázat írásai, amelyek alkotóit csütörtökön díjazták Budapesten.

Nyertesek és vesztesek..
2015. Augusztus 22. 14:00, szombat | Helyi

Nyertesek és vesztesek..

A Szabad Föld Hetilap kiválasztotta az elmúlt hét nyertesét és vesztesét. Legfrissebb, 34. számukban a Quaestor-károsult kisbefektetők a nyertesek, és a Penny Market a vesztes.

Ismét van telitalálatos a hatos lottón!
2015. Január 26. 08:05, hétfő | Helyi

Ismét van telitalálatos a hatos lottón!

Egy telitalálatos szelvény van a hatos lottón. A szerencsés nyertes mintegy 288 millió forintot vihet haza.

Döbbenetes számsort húztak ki a hatos lottón
2015. Január 05. 09:28, hétfő | Belföld

Döbbenetes számsort húztak ki a hatos lottón

Elképesztő számsor jött ki a hatos lottó idei első sorsolásán. Telitalálatos szelvény azonban most nem volt.

Sorsoltunk!!! Megvan a Diesel napszemüveg nyertese!
2014. Augusztus 29. 17:00, péntek | PR

Sorsoltunk!!! Megvan a Diesel napszemüveg nyertese!

Sorsoltuk és meg is van a szerencsés nyertes, aki nyári játékunkon megnyerte a Nubuu.eu által felajánlott eredeti Diesel napszemüveget!

Vidéki Nikolett - A birkózók közt a legszebb!
2013. Szeptember 17. 18:38, kedd | Helyi sport

Vidéki Nikolett - A birkózók közt a legszebb!

Bár a birkózó-vb-n nem lép szőnyegre a kiskunfélegyházi Vidéki Nikolett, mégis a dobogó legfelső fokára állhat, ugyanis megnyerte a budapesti verseny alkalmából rendezett szépségkirálynő-választást.

Profi és amatőr fotósokat díjaztak
2013. Szeptember 03. 09:52, kedd | Helyi

Profi és amatőr fotósokat díjaztak

Ötödik alkalommal rendezett nemzetközi fotókiállítását Wesel Hugó Fotókör: Az idei tárlat augusztus 31-én nyitotta meg kapuját a Kiskun Múzeumban