2024. május 14, kedd - Bonifác

2015. Január 04. 07:03, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István templom

Hírek a Szent István templomból

A Szent István Templom hirdetései 2015. január 4-én, Karácsony 2. vasárnapján.

TEMPLOMI HIRDETÉS

2015. január 4. KARÁCSONY 2. VASÁRNAPJA

SZENT ISTVÁN TEMPLOM

Vasárnap este 5 órakor szentség kitétellel kezdődik az első vasárnapi szentségimádás.

Január 6. Vízkereszt ünnepe kötelező, parancsolt ünnep, ezért reggel 7-kor, délelőtt 9-kor, ½ 11-kor este 6 órakor tartunk szentmisét. A vízszentelést a 9 órai és a ½ 11-es szentmisében végezzük.

Január 6-án, kedden este ½ 5-kor kezdődik templomunkban az „Éneklő Félegyháza” kórusfesztivál. Mindenkit hívunk és várunk.

Január 1-től a Keresztény Élet 180 Ft-ért vásárolható meg az újságos asztalnál.

Ifjúsági mise lesz a Kalmár kápolnában január 9-én, pénteken este 7 órakor. Minden fiatalt hívunk és várunk.

Várjuk a Plébánián azokat a párokat, akik templomunkban szeretnének házasságot kötni. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást szervezünk.

Előkészítő tanfolyamot szervezünk azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a Plébánián.

2024. Május 14. 10:47, kedd | Helyi

Lakitelek - Felavatták Yunus Emre török költő szobrát

A török irodalom meghatározó, 13. században alkotó személyiségének állítottak emléket a Hungarikum Ligetben.

2024. Május 14. 07:54, kedd | Helyi

Úton átkelő teknősökre figyelmeztet a természetvédelmi egyesület

Az úton átkelő teknősök védelmére hívja fel a figyelmet a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Május 13. 14:32, hétfő | Helyi

Megérkeztek az iskolákba a gyerekek digitális fejlődését elősegítő laptopok

Folytatódik a 2022. tavaszán megkezdett tanulói notebook kiosztási program.

2024. Május 12. 19:07, vasárnap | Helyi

Egyházközségi majálisnak adott otthont a Parkerdő

Mint minden évben, idén is megrendezte majálisát az Ótemplom és a Szent István templom közössége május 11-én (szombaton).