2024. április 27, szombat - Zita

2018. Április 01. 09:53, vasárnap | Helyi
Forrás: Juhász Tamás

Hatalmas siker egyéniben a Diákolimpia Országos Döntőben tornából

Március közepén rendezték meg a tornászok B kategóriás Diákolimpia Országos Döntőjét, melyet Berki Krisztián olimpiai bajnok tornász nyitott meg.

A rendkívül erős mezőnyben Dinnyés Nelli, Elek Kíra, Csuka Gréta I. korcsoportban jutott el a legjobbak közé, II. korcsoportban Szabó Róza, Horváth Hanna, Palásti Enikő, míg III-IV. korcsoportban Retkes Dorka.
Palásti Enikő egyéni összetettben a dobogó 3. fokára állhatott fel, elérve pályafutása eddigi legnagyobb eredményét.

Az országos döntő után két héttel a kiskunfélegyházi tornászlányok meghívást kaptak a budapesti Bornemissza Kupára, ahol I. korcsoportban Csuka Gréta a dobogó legfelső fokára állhatott fel egyéniben, Palásti Enikő szintén aranyérmes lett a II. korcsoportosok közül, míg III-IV. korcsoportban Gombás Bora diadalmaskodott.

További eredmények:

II. korcsoport csapat: 1. hely
Szabó Róza 2. hely egyéni
Horváth Hanna 3. hely egyéni

III. korcsoport csapat: 1. hely
Retkes Dorka 2. hely egyéni
Nagy-Pál Eszter 3. hely egyéni

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok

2024. Április 27. 08:00, szombat | Helyi