2019. December 26. 15:08, csütörtök | Sport

Lewis Hamilton végzett az élen az európai hírügynökségek - köztük az MTI - 2019 legjobb európai sportolóiról rendezett szavazásán, amelyen Hosszú Katinka a 13. lett.

2019. Szeptember 14. 09:15, szombat | Bulvár

Az évszázad legjobb filmjei közé sorolta Nemes-Jeles László Saul fia című Oscar-díjas filmjét a The Guardian brit napilap, amely pénteken tette közzé a 2000 után készült legjobb száz film listáját.

Sorozatban harmadszor Messi a legeredményesebb futballista Európában
2019. Május 26. 15:53, vasárnap | Sport

Lionel Messi lett a labdarúgás történetének első játékosa, aki sorozatban három alkalommal nyerte meg az európai topbajnokságok legeredményesebb futballistájának járó Európai Aranycipőt.

Budapesté lett az Európa legjobb úti célja cím
2019. Február 06. 05:01, szerda | Belföld

Budapest nyerte el az Európa legjobb úti célja 2019 díjat - közölte az European Best Destination (EBD) turisztikai szervezet Tarlós István főpolgármesterrel levélben, amelyet kedden tettek közzé a budapest.hu oldalon.

Modric és Biles lett az év legjobbja az AIPS szavazásán
2019. Január 01. 07:46, kedd | Sport

Luka Modric horvát labdarúgó, Simone Biles amerikai tornász, valamint a francia labdarúgó-válogatott végzett az élen a Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS) hagyományos év végi szavazásán.

Ronaldo, Modric vagy Szalah lesz az előző idény legjobbja
2018. Augusztus 21. 08:21, kedd | Sport

Cristiano Ronaldo, Luka Modric és Mohamed Szalah közül kerül majd ki az előző idény legjobb játékosa az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) szavazásán.

Hatalmas siker egyéniben a Diákolimpia Országos Döntőben tornából
2018. Április 01. 09:53, vasárnap | Helyi

Március közepén rendezték meg a tornászok B kategóriás Diákolimpia Országos Döntőjét, melyet Berki Krisztián olimpiai bajnok tornász nyitott meg.

Budapest is esélyes a legjobb európai úti cél címre
2018. Január 20. 05:00, szombat | Belföld

Február 8-ig lehet szavazni a legjobb európai úti célokra a European Best Destinations versenyén, amelyre a szervezet Budapestet is jelölte - hangzott el az M1 aktuális csatorna pénteki adásában.

A nemzetközi sportújságírók Hosszút választották a második legjobb női sportolónak – Itt a teljes lista
2017. December 29. 14:49, péntek | Sport

A Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS) tagjai Hosszú Katinkát választották 2017 második legjobb női sportolójának, az első helyen az amerikai teniszező, Serena Williams végzett.

A világ legjobb sörei 2015-ben
2016. Február 06. 18:00, szombat | Helyi

Jó hírünk van, ismét kihirdetésre kerültek a nyertesek, nem kell tovább bizonytalanságban élnetek és innotok.