2024. április 19, péntek - Emma

2013. Április 29. 11:59, hétfő | Helyi sport
Forrás: Varga Ferenc

FTSI győzelem a helyi csapatok találkozóján

A Bács megyei női keresztpályás labdarúgó bajnokság 10. fordulójában találkozott a két félegyházi csapat. Nagyon sok családtag és ismerős látogatott ki a két csapat találkozójára. Napfényes idő és kitűnő pálya várta a feleket az összecsapásra.

Félegyházi Térségi Sportiskola – Astra-Bulls Kiskunfélegyháza 5 – 2 (1-0)

Kiskunfélegyháza, Honvéd Sporttelep
Időpont:
2013. 04. 28. 10: 00

Játékvezető: Herceg Tamás

FTSI: Szabó Rebeka – Oláh Krisztina, Varga Anita, Kiss Bianka, Sallai Stella (Bernát Cintia), Bosnyák Hajnalka, Horváth Katalin, Nádudvari Julianna.
Edző: Kurucz István.
Gólszerzők: Kiss Bianka (2), Bali Cintia (öngól), Nádudvari Julianna, Bosnyák Hajnalka.

Astra-Bulls: Ficsór Mónika – Vidéki Nikolett, Dér Anett, Bali Cintia, Váraljai Vivien, Kovács Szabina.
Edző: Iványi László.
Gólszerző: Bali Cintia (2)

Kiemelkedő teljesítmény: Oláh Erika, Kiss Bianka illetve az egész csapat.

Nem indult jól a mérkőzés az Astra-Bulls számára, mivel betegség és egyéb elfoglaltság végett két fővel kevesebb játékos állt Iványi László rendelkezésére. A problémák ellenére az Astra jól tartotta magát, szervezetten védekeztek. A sportiskolás lányok nagyon sok támadást vezettek, és az első félidőben egy jól eltalált lövéssel vették be Ficsór Mónika kapuját, aki igen jó formában védett, a bekapott gólért nem hibáztatható.
Szünet után az FTSI csapata fokozta a tempót és veszélyes sokpasszos játékukkal hibázásra kényszerítették ellenfelüket, és szép gólokat szereztek.
A mérkőzés összképe alapján elmondható, hogy a hősiesen küzdő Astra megnehezítette a sportiskolás lányok játékát, akik a második félidőben nyújtott jobb játékuknak köszönhetően értékes győzelmet arattak és a bajnoki táblázat harmadik helyére léptek.

Iványi László (Astra-Bulls): Hősiesen küzdöttek a lányok, annak ellenére, hogy kevesebben voltunk.

Kurucz István (FTSI): Nehéz mérkőzés volt, pedig két fővel többen voltunk. Kezdetben gond volt feltörni ellenfelünk zárt védekezését. Néhány átlövéssel sikerült gólokat szerezni, ezután elfogathatóan játszott a csapat.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.