2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. Április 22. 17:12, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Félegyháza új diákpolgármestere: Nagy Bálint

Április 21-én Félegyháza középiskoláiban GYIÖK választás zajlott. A 13 iskola tanulóinak többsége, mintegy 1174 szavazattal Nagy Bálint, a Mezőgazdasági Szakképző Iskola diákja mellett voksolt.

A szavazó diákokat minden intézményben szavazó biztosok igazították el a választás menetéről, melynek szabályosságát a művelődési és szociális bizottság elnökével, dr. Ónodi Izabellával közösen folyamatosan ellenőrizték. Hiányosságot, szabálytalanságot sehol sem tapasztaltak. A szavazás befejezése után a leadott voksokat az előírásoknak megfelelően összegezték, majd a szavazatok összeszámlálását követően a városháza dísztermében Balla László alpolgármester hirdette ki a voksolás eredményét.

A szívből jövő gratuláció mellett az alpolgármester úr biztosította a diákpolgármestert és képviselő-testületét, hogy a városi önkormányzat segíteni fogja a fiatalokat elképzeléseik megvalósításában, és a diákságot érintő döntéshozatalban kikérik véleményüket.

A hivatalos választási eredmények a következők:

Nagy Bálint diákpolgármester munkáját segítő testület tagjai lettek: Orlik Dalma, Sárai Szabó Dorina (Constantinum Intézmény), Miklya Csanád Máté, Kurucz Ágnes (Móra Ferenc Gimnázium), Kovács Nikoletta, Tóth Regina (Szent Benedek Gimnázium), Andrási Dorina, Német Szabina (Kossuth Lajos Szakképző Intézmény), Bakró Dániel, Boros Lizandra (Mezőgazdasági Szakközépiskola), Darányi Miklós, Körözsi Martina (közgazdasági Szakközépiskola), Kecső Dóra, Tóth Violetta (Darvas József Általános Iskola), Radnóti Kamilla, Oroszi Noémi (József Attila Általános Iskola), Dinnyés Dorina, Makai Viktória (Platán Iskola), Tulkán Gitta, Bakó Liza (Dózsa György Általános Iskola), Szabó Dorottya, Lőrincz Zsófia (Batthyány Lajos Általános Iskola), Nagy Bettina, Somodi Beatrix (Göllesz Viktor Általános Iskola), Kiss Anna, Almási Emerencia (Constantinum Móra Ferenc Általános Iskola).

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból