Hírek
2015. Június 24. 21:08, szerda |
Helyi
Forrás: Adrienn
Egy lépéssel közelebb a családias környezethez
Ma (június 24-én) kerültek átadásra a Gomba ABC mögötti parkolók, melyeket Dr. Kiss Ákos Csaba önkormányzati képviselő szorgalmazásával újítottak fel.
Ma (június 24-én) kerültek átadásra a Gomba ABC mögötti parkolók, melyeket Dr. Kiss Ákos Csaba önkormányzati képviselő szorgalmazásával újítottak fel.

A szinte családias közösségben élő lakók már régóta panaszkodtak arra, hogy a saras, egyenetlen talajon képtelenség megállni a gépkocsikkal, ugyanakkor a parkolóhelyek száma is csekély a lakóépületek körül. Kérésüket teljes mértékben jogosnak találta Dr. Kiss Ákos Csaba önkormányzati képviselő és rövid időn belül elkezdte a probléma megoldására keresni a lehetőségeket. Az eredmény pedig immáron láthatóvá és természetesen használhatóvá is vált a mai naptól.

A négy férőhelyes autóparkoló közfoglalkoztatásban készült, az anyagköltséget pedig a lakóközösség és a területi önkormányzati képviselő adta össze.
A további tervek között szerepel a háztömb körüli parkoló rész bekerítése, hogy ezzel is védetté tudják tenni a lakók számára a megállóhelyeket, arról nem is beszélve, hgy így "családiasabbá" válna a mini lakótelep.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 17:02, kedd | Helyi
Május 14-én Kiskunfélegyházára érkezik a Tour de Hongrie mezőnye
2026. május 14-én Kiskunfélegyházán halad át a 47. Tour de Hongrie nemzetközi kerékpárverseny mezőnye. A versenyzők várhatóan 14:30 körül érkeznek Tiszaalpár felől, majd Fülöpjakab irányába folytatják útjukat.
2026. Május 12. 14:03, kedd | Helyi
Váratlanul elhunyt dr. Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok
Elhunyt dr. Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok, a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője.
2026. Május 11. 09:02, hétfő | Helyi
Megkezdődött a pályaszerkezet cseréje a Kőrösi utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Kőrösi utca II. ütemének kivitelezési munkálatai újabb szakaszhoz érkeztek, megkezdődött a pályaszerkezet cseréje
2026. Május 08. 12:05, péntek | Helyi
A halott nő nevében írt hetekig a gyilkos
Miután megölte, majdnem két hétig még vele élt. Aztán elmenekült, majd pár hónappal később visszatért a tetthelyre, ahol a padláson bújt el. Végül az buktatta le, hogy a spájzból folyamatosan ette a barackbefőttet.
