2024. április 19, péntek - Emma

I. Hagyományőrző Szilva Nap
2019. Szeptember 13. 14:03, péntek | Helyi

I. Hagyományőrző Szilva Nap

Hagyományteremtő szándékkal rendezik meg Kiskunfélegyházán az I. Szilva Napot, amelyre szeretettel várnak kicsiket és nagyokat, szilvalekvár-kedvelőket, szilvásgombóc-imádó lurkókat és szüleiket.

Lelkesen díszítették a fiatalok a lakótelep karácsonyfáját
2018. November 28. 19:16, szerda | Helyi

Lelkesen díszítették a fiatalok a lakótelep karácsonyfáját

Mint minden évben, idén is állítottak karácsonyfát a Petőfi-lakótelepen élők és a városba érkezők számára, mely a körforgalomnál lévő SPAR áruháznál hirdeti az év legszebb ünnepének közeledtét.

Lakótelepi lakásban termesztették a vadkendert
2018. Január 10. 14:28, szerda | Kék hírek

Lakótelepi lakásban termesztették a vadkendert

A nyomozók egy férfit és egy nőt állítottak elő Kiskunfélegyházán kedden, mert a gyanú szerint lakótelepi lakásukban termesztettek kábítószert.

Megújult parkoló és járdaszakasz is szépíti ezentúl a lakótelepet
2017. Október 26. 14:30, csütörtök | Helyi

Megújult parkoló és járdaszakasz is szépíti ezentúl a lakótelepet

Ez a hónap sem múlhatott el úgy, hogy ne kapjon több városrészünk új parkolót és útszakaszt.

Egy lépéssel közelebb a családias környezethez
2015. Június 24. 21:08, szerda | Helyi

Egy lépéssel közelebb a családias környezethez

Ma (június 24-én) kerültek átadásra a Gomba ABC mögötti parkolók, melyeket Dr. Kiss Ákos Csaba önkormányzati képviselő szorgalmazásával újítottak fel.

Lakástűzzel indult a nap a lakótelepen
2015. Június 13. 07:24, szombat | Helyi

Lakástűzzel indult a nap a lakótelepen

A Dr. Holló Lajos utcában egy negyedik emeleti lakásban keletkezett tűz. (A fotó illusztráció.)

Új konténer tároló helyeket alakítottak ki az Asztalos János utcában
2014. Október 08. 08:22, szerda | Helyi

Új konténer tároló helyeket alakítottak ki az Asztalos János utcában

Eleget téve a lakók kérésének két darab 1100 literes konténer tárolására alkalmas helyet alakítottak ki Asztalos János utca 13-23. számú társasház előtt.

Új víztorony épül Félegyházán
2014. Július 16. 18:07, szerda | Helyi

Új víztorony épül Félegyházán

Ezerötszáz köbméteres víztorony épül rövidesen a Petőfi lakótelep mellett a Tanyasori és a Körösi út által körbezárt területen.

Ebtartás a Lakótelepen - lakossági fórum
2014. Július 10. 16:01, csütörtök | Helyi

Ebtartás a Lakótelepen - lakossági fórum

Ebtartás a Petőfi - lakótelepen címmel lakossági fórum kerül megrendezésre 2014. július 11-én 18:00-kor az Irodában. Vendégek a Polgármesteri Hivatal és a Fidó Bácsi Közhasznú Alapítvány

Panelfelújítás az Asztalos János utcában
2014. Április 10. 07:49, csütörtök | Helyi

Panelfelújítás az Asztalos János utcában

Megfelelő ütemben halad a hatvanlakásos Asztalos J. u. 2-8. számú társasház energetikai felújítása. Az önkormányzat közel tízmillió forinttal támogatta a 100 millió forintot meghaladó beruházást.

Megnyílt a LISZI
2013. December 28. 14:26, szombat | Helyi

Megnyílt a LISZI

Kézműves foglalkozásokkal várják az érdeklődőket a hétvégén a most megnyílt Lakótelepi Információs és Szolgáltató Irodában, a Dr. Holló L. 73. alatt.

Folytatódik a panelprogram
2013. December 09. 15:12, hétfő | Helyi

Folytatódik a panelprogram

Újabb társasház részesült állami támogatásban.