Városlista
2023. június 9, péntek - Félix

Hírek

2022. Január 27. 08:04, csütörtök | Helyi

A kiskereskedelmi szektor környezettudatosságának felmérése és növelése

A kiskereskedelmi szektor környezettudatosságának felmérése és növelése

2021. júliusában indult el a GINOP-5.3.5-18-2020-00167 - A kiskereskedelmi szektor környezettudatosságának felmérése és növelése a konvergencia régiókban projekt.

Az LKDSZ által, az ÁFEOSZ-COOP Szövetséggel konzorciumban vezetett projekt célja a konvergencia régiók egészén megjelenő, a kiskereskedelmi ágazatban működő vállalkozások, illetve a munkavállalói kör feltérképezését követően az ágazat számára a zöld- és kék gazdaság, a környezetvédelem és környezettudatosság témakörében olyan megoldási javaslatok kidolgozása, melyek a fenntartható fejlődés mellett szolgálják a környezetvédelem ügyét is. Kitűzött cél az olyan tevékenységek támogatása, melyek hatékonyan hozzájárulnak a munkavállalók és a munkáltatók, vállalkozások munkaerőpiaci alkalmazkodóképességének fejlesztéséhez, társadalmi felelősségvállalásuk erősítéséhez.

A projektről és céljairól részletes információk a www.zoldkereskedelem.hu oldalon olvashatóak.

Ezek érdekelhetnek még

2023. Június 09. 10:21, péntek | Helyi

Ünnepeld velünk a Jóga Világnapját!

Kiskunfélegyházán minden évben közös jógázással ünneplik meg a Jóga Világnapját. A helyszín mindig változó, ezúttal a Hősök parkjába várják az érdeklődőket június 17-én.

2023. Június 09. 10:02, péntek | Helyi

Tehetségek Nemzetközi Bajnoksága

2023. június 4-én, Szegváron került megrendezésre az I. Tehetségek Nemzetközi Bajnoksága a kyokushin karate knoch down szabályrendszerében.

2023. Június 08. 20:33, csütörtök | Helyi

70 év boldog házasság áll a 95 éves Pista bácsi mögött

A napokban ünnepelte 95. születésnapját Lajos István.

2023. Június 08. 17:33, csütörtök | Helyi

Vásár lesz vasárnap Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2023. június 11., vasárnap.