2024. április 27, szombat - Zita

Ma van a Föld Napja
2024. Április 22. 14:46, hétfő |

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

Sokat árthat a jószándék is!
2024. Április 22. 14:17, hétfő |

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban
2024. Április 22. 14:08, hétfő |

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban

A Föld napja alkalmából családi délelőttre invitálták az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata
2024. Április 22. 14:07, hétfő |

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

Batthyánys harcművészek
2024. Április 22. 13:49, hétfő |

Batthyánys harcművészek

Muay Thai házibajnokságot rendeztek Kiskunfélegyházán.

4 iskola sakkverseny
2024. Április 22. 13:43, hétfő |

4 iskola sakkverseny

Fekete Lili Édua a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola 2.z osztályos tanulója a hétvégén a 4 iskola sakkverseny-sorozat utolsó fordulóján, a Platán iskolában vett részt.

Megtelt a Constantinum sportcsarnoka örömtáncosokkal
2024. Április 22. 13:41, hétfő |

Megtelt a Constantinum sportcsarnoka örömtáncosokkal

Kiskunfélegyházán rendezték meg az első Duna-Tisza közi Szenior Örömtánc Találkozót, melynek a Constantinum sportcentrum adott otthont április 20-án (szombaton).

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók
2024. Április 22. 11:36, hétfő |

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

Elfogtak három budapesti férfit, aki rendőrnek adta ki magát, úgy rabolt pénzt és drogot
2024. Április 22. 10:09, hétfő |

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) nyomozói elfogtak három budapesti férfit, aki rendőrnek adta ki magát és pénzt, valamint drogot rabolt.

MME: ne vigyük haza a madárfiókákat és más állatkölyköket!
2024. Április 22. 10:07, hétfő |

MME: ne vigyük haza a madárfiókákat és más állatkölyköket!

Ne vigyük haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

Fucsovics 29 helyet javított a tenisz-világranglistán, Marozsán a 38.
2024. Április 22. 10:06, hétfő |

Fucsovics 29 helyet javított a tenisz-világranglistán, Marozsán a 38.

Fucsovics Márton a bukaresti tornagyőzelmével 29 helyet javított, ezzel 53. a férfi teniszezők világranglistáján, melyen legjobb magyarként Marozsán Fábián a 38.

Kecskeméti vereségével kiesett a Mezőkövesd
2024. Április 22. 06:00, hétfő |

Kecskeméti vereségével kiesett a Mezőkövesd

Az utolsó helyezett Mezőkövesd 2-1-re kikapott Kecskeméten a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy búcsúzik az élvonaltól.