2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Küzdelem felső fokon - fekete-fehéren
2015. Június 22. 08:42, hétfő |

Küzdelem felső fokon - fekete-fehéren

2015. május 31-én Kiskunfélegyházi kettős siker született a Bács-Kiskun Megyei II. osztályú Sakk Csapatbajnokság vasárnap véget ért 2014/2015. szezonjában.

Mától két hétig zárva lesz a Nyugati pályaudvar
2015. Június 22. 07:16, hétfő |

Mától két hétig zárva lesz a Nyugati pályaudvar

Mától július 5-én éjfélig zárva lesz a fővárosi Nyugati pályaudvar karbantartási és felújítási munkák miatt, erre a két hétre ideiglenes menetrendet vezet be a MÁV, és a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) is.

Megvan Magyarország szépe - FOTÓK
2015. Június 22. 07:15, hétfő |

Megvan Magyarország szépe - FOTÓK

Kiss Daniellát választották 2015 legszebb lányának a Magyarország Szépe versenyen vasárnap, így ő képviseli majd az országot a Miss World 2015 nemzetközi döntőjén a kínai Szanjában.

Klímakutató: egymilliárd ember szavára figyelniük kell a politikusoknak
2015. Június 22. 07:14, hétfő |

Klímakutató: egymilliárd ember szavára figyelniük kell a politikusoknak

Mika János éghajlatkutató szerint egymilliárd ember jelzése már érdemes arra, hogy a politikusok odafigyeljenek rá.

Megugrott a hétvégén az országba érkező illegális bevándorlók száma
2015. Június 22. 07:13, hétfő |

Megugrott a hétvégén az országba érkező illegális bevándorlók száma

Megugrott a hétvégén az országba érkező illegális bevándorlók száma, csak szombaton 661 határsértőt fogtak el a rendőrök - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnap esti Híradójában.

A héten változékony lesz az időjárás, kánikula nem várható
2015. Június 22. 07:11, hétfő |

A héten változékony lesz az időjárás, kánikula nem várható

A héten napsütésre, de záporra, esetleg zivatarra is készülni kell. Néhol napközben is csak 16 Celsius-fok lehet. Helyenként 27-28 fokig is felmelegszik a levegő, de kánikula nem várható.

Ferenc pápa: a migránsok a gazdasági egyenlőtlenség áldozatai
2015. Június 22. 07:10, hétfő |

Ferenc pápa: a migránsok a gazdasági egyenlőtlenség áldozatai

Társadalmi szolidaritást sürgetett a gazdasági válságtól sújtott rétegekkel és a migránsokkal is Ferenc pápa vasárnap Torinóban. Az egyházfő Jézus kiállított halotti lepléhez látogatott el az északolasz városba.

Milyen gyakran kellene mosni hétköznapi dolgainkat?
2015. Június 21. 19:00, vasárnap |

Milyen gyakran kellene mosni hétköznapi dolgainkat?

Mindennap viseljük őket, de nem mossuk ki minden egyes használat után. Vagy éppen kimossuk, pedig nem kellene. Honnan tudjuk, hogy mikor szükséges és mikor nem kimosni például a melltartót, vagy a farmert?

Szépségápolás: hozd ki a legtöbbet a cukorból!
2015. Június 21. 19:00, vasárnap |

Szépségápolás: hozd ki a legtöbbet a cukorból!

Ha már meg nem eszed, mert éppen fogyókúrázol, attól még bőrradírozásra használhatod a szekrény legfelső polcára száműzött cukrot.

A párnahuzat 5 új élete
2015. Június 21. 18:00, vasárnap |

A párnahuzat 5 új élete

Ha már nem húzod a párnádra, mert – teszem azt – divatja múlt a huzat, vagy elhasználódott, kopott , esetleg szakadt valahol, attól még nem kell a kukában végeznie.

4  étel amivel laposra eheted a hasad
2015. Június 21. 17:00, vasárnap |

4 étel amivel laposra eheted a hasad

A széles csípőnket még elfogadjuk. Az erős vádlinkkal, és a kicsit vastagabb combunkkal is előbb vagy utóbb megbarátkozunk. De ott van az a fránya kis pocak. Az sehogy sem akart eltűnni…eddig...

Megnyílt a Levendula Fesztivál Tihanyban
2015. Június 21. 16:00, vasárnap |

Megnyílt a Levendula Fesztivál Tihanyban

A tihanyi levendula kiemelkedő értéke, igazi ékessége a magyar mezőgazdasági kultúrának, termesztése a tájba illő gazdálkodás jó példája, ezért ismertté kell tenni a tihanyi levendulát.